Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz, ha egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy lányt akivel csak a reggeli buszon találkozok, elhívnám reggelizni?

Figyelt kérdés

Heti kétszer megyünk egy busszal reggel, beszélni nem beszéltünk, nem ismerjük egymást (nevét sem tudom).

Ki mit reagálna?

"Szia! Ne haragudj, hogy így leszólítalak, főleg ilyen szöveggel, de nem volna kedved eljönni velem reggelizni, vagy meginni egy üdítőt?

Gondolom az egyetemre mész, az agynak meg fontos..."

F20



2020. febr. 16. 19:23
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Beszéltem több emberrel, fiúkkal lányokkal egyaránt, kivétel nélkül mindenki azt mondta, hogy minimum egy nemleges válasz járt volna, mert teljesen normálisan írtam rá. Meg hogy keressek mást, csak ez így bezárva meglehetősen nehézkes.
2020. márc. 23. 23:46
 32/34 Noren1989 ***** válasza:

Nyugi, az, hogy mi jár, meg mi nem, azt nem a népakarat, meg az ismerőseid döntik el.


Lépned kellett volna élőben, online a legtöbb nő nem ismerkedik a fb-on. Csak mondom.


Mást persze kereshetsz, de inkább emberi kapcsolatok kialakítására kellene törekedned.

2020. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

De nem nézte meg...én többször nem vettem észre, hogy ha ismeretlenek írtam rám facebook-on. Lehet épp aggódik a helyzet miatt.

Ne csüggedj!!!!!!!!!

2020. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "normális válasz" dolog olyan, hogy elvben mindenkinek rosszul esik, ha nem válaszolnak neki, vagy nem olyan hangnemben, mint ahogyan azt ő remélte, valamiért mégis sokan tapasztalják azt, amit te is. Az emberek sokszor választják a könnyebb utat, és nem reagálnak, de sajnos sok olyan is van, aki a normális közeledésre is csak hazudozással, hárítással válaszol, hiába hangoztatja ő is azt, hogy neki is rosszul esik, ha így bánnak vele. Velem is sokszor megesett, hogy teljesen normális közeledésre hazugságot, lepattintást, eltűnést kaptam "jutalmul", és a miértjét sosem tudtam meg, pedig jó lett volna, de volt pl. lefújt második randi, volt olyan, hogy nem jött el a lány, és persze ilyenkor én is azt mondtam, hogy tisztességes hozzáállást érdemeltem volna, de ez nem kívánságműsor, itt nem érdemek szerint kapsz jót vagy rosszat, semmi logika sincs abban, hogy ki mikor hogyan reagál a közeledésedre. Nem tudom, a te esetedben mi lehet a háttérben, én azokra a dolgokra tudok gyanakodni, amiket korábban írtam. Szerintem sok lány megijed, ha ismeretlenek írnak neki, vagy nem tudnak mit kezdeni a helyzettel, esetleg úgy gondolják, hogy a facebook nem társkereső, én első körben ezeket valószínűsíteném itt is. Ne add fel, hátha még válaszol, bár ahogy telnek a napok, ennek szerintem egyre kisebb az esélye. Legközelebb pedig inkább élőben próbálkozz, azt valamivel többre értékelik, bár ott is iszonyúan bunkók tudnak lenni.
2020. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!