Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miben más egy randi, mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más egy randi, mint egy baráti találkozó?

Figyelt kérdés
Egy régi ismerősöm gyakran felhozza az utóbbi időben, hogy jó volna, ha találkoznánk. Ismerős-baráti-szerű a kapcsolatunk, nem beszélünk és nem keressük egymást azon kívül, hogy havonta 2-szer, 3-szor találkozunk, mivel azonos a hobbink. Ott szokás szerint beszélgetünk, személyes, bizalmi hangvételben, tényleg úgy, mint akik már ezer éve ismerik egymást, de ismerettségünk 10-12 éve alatt sosem beszéltünk, csak mióta ugyanazt a hobbit űzzük és ott összefutunk. Ami érdekessé teszi, az valóban az, hogy van, hogy erre a hobbi helyre hónapokig nem mentem/megyek és azidő alatt egyikőnk se kereste/keresi a másikat facebookon, más elérhetőségünk, amiről tudna a másik, pl tel. szám stb pedig nincs is. Mikor hónapok után újra összefutunk, érdeklődni is szokott, engem is érdekel mi van vele. Ezért is gondolkodtat el, miért akar találkozni és főként, hogy milyen szándékkal. Nem beszéltünk semmi konkrétumról élőben, mikor feldobta, hogy egyszer találkozzunk már, akkor mondtam, hogy jó ötlet és ennyi. Nem keres, nem keresem (bár nagyon agyalok rajta, ebben kérem mindenki tanácsát). Mi volna a különbség egy baráti találkozó és egy randi között? Érdemes belelátni többet vagy tényleg csak barátilag akar beszélgetni?
2020. febr. 17. 20:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez a közös hobbi és mióta alkalmakkor dumálunk az utóbbi kb 5 évet fedi le.
2020. febr. 17. 20:33
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Ez nekem a barátságtól is marha messze van. A randitól meg főleg. Olyan, mintha csak akkor érdekelne a másik, ha nincs más és pont a látóterembe kerül.
2020. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 25 F, ő 23 N
2020. febr. 17. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged érdekel a másik, szerintem rákérdezhetsz és javasolhatsz konkrét programot. De randinak ilyen lightos kapcsolattartással semmiképp nem venném.

Aztán, ha akkor is ez lesz a vége, akkor engedd el, komolytalan.

2020. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ember ha te vagy a férfi a történetben akkor elég béna vagy.. Bakker. "Nem keres".. és társai... Hát akkor szólok, hogy neked kéne keresni és mivel már utalgat arra , hogy talalkozzatok leeshetett volna a tantusz. A férfinak kell kezdeményezni. Még mit tegyen szegény, hogy észre vedd, akár valamit. De ő nem fog keresni értsd meg.

A különbség pedig az lenne, hogy a baráti találkozón jól elbeszelgettek és mentek ki ki a maga útján a randin pedig ráhajtasz. Mwgdicsered, bókolsz, stb... Ahogy adja magát a dolog. Különben ha a nőnek bejosz akkor hidd el nem lesz nehéz dolgod mert segíteni fog, hogy oda jussatok ahová akartok. Persze nem biztos, hogy azonnal de ezt viszont még kell értened.

2020. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha akarsz tőle valamit, akkor marha gyorsan szedd össze a tökeidet! Így jogosan gondolja, hogy nem érdekled, hiszen bénázol!...
2020. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan keresd, szerintem elég egyértelmű jelét adta, hogy nyitott rá. Ha te ugyanígy vagy ezzel, akkor hívd el egy randira, aztán hajrá!
2020. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!