Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raafika kérdése:

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen vagy egy lány,aki nagyon bejön.Jelek alapján én is bejöttem neki,bár elrontottam a dolgokat,nem kezdeményeztem stb.Még ebben az időszakban elhívtam egy randira SMS-ben.Igent mondott,bár arra a hétre neki nem volt ok.Azt mondta kövi héten ok.Eljött a kövi hét és akkor is húzta.Aztán rámírt hogy csak barátként néz rám.Elfogadtam,és kerültem kb 1 hónapig.Aztán megint bepróbálkoztam nála,jobban mutattam felé az érzéseimet.Megint elhívtam,igent mondott egy hétfői napra.Eljött a hétfő,és azt mondta nincs kedve.Nálam kiütötte a mércét hogy volt képe 2x is megcsinálni velem ugyanezt.Lehet félreismertem.Kedves,aranyos,viszont ahogy látom,szereti ha a pasik körülugrálják.Legalább mondta volna hogy nem akar velem eljönni,nem az hogy igen,és else megyünk mert nem akar már.Azóta nem szólok hozzá.

2020. febr. 25. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy sms-ben hívtad el, faxot kellett volna küldeni.
2020. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D:D Személyesen is megkérdeztem,egy olyan szégyenlős igent kaptam.De hát ez van
2020. febr. 25. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedul azt teheted, hogy ne akarj tole semmit. Persze az hogy durcibol nem szolsz hozza, nem tul elonyos, foleg hogy kollegano. Inkabb viselkedj vele semlegesen, mintha mi sem tortent volna.

Keress mas lanyt, aki tenyleg el szeretne veled menni randizni, orommel.

2020. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,én is erre gondoltam :)
2020. febr. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!