Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kene tennem hogy rairjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem hogy rairjak?

Figyelt kérdés

Van egy lany aki nagyon tetszik. Nem tudom hol lakik semmit nem tudom rola facen talaltam. Van egy par kozos ismerosunk de nem igazan vagyok veluk annyira joban hogy segitseguket kerjem. Facen szeretnek rairni majd valami talalkat kicsikarni belole. Az a baj hogy erre nem tudom ravenni magam. Nem szeretnek nagyot koppanni es tartok attol is hogy eleg hamar elterjedne az ismerosi koromben is ez a dolog mert a kozos ismerosok neki az osztalytarsai..

Otletek?

Koszi 19/F


2013. márc. 3. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem írj rá,mindegy is mit,ha bejösz neki úgyis elbeszélget veled,ha béna a szöveged.Ha enm vagy az,előbb-utóbb úgyis lekoptat.

Nem hiszem,hogy az osztálytársaival vitatná meg a kialakulóban se lévő pasiügyeit.De,ha el is mondja,mert jóban vannak,akkor mi van?Semmi...

2013. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cico256 ***** válasza:
Én nem írnák rá. Ha mindenképp neten akarsz ismerkedni, akkor nézd meg egykét társkeresőn nincs -e fent ha fent van fél siker mert már "elvileg" ő is pasit keres és nincs senkije. Mert ami nincs face-re feltéve még azért létezik. Ha a haverjaid az osztálytársai akkor miért nem ez által ismered meg? Utána kérdezel semmi konkrét. Mondjuk láttam fb-n neked ilyen jó osztálytársaid vannak..Miért bejön, jah nem rossz csaj stb. szöveg. Esetleg sok mindent megtudhatsz tőle is. Pl: hogy ha hetente van más pasija akármilyen jó nő is te is csak 1 hét leszel. Aztán ennyi idősen buli az élet, személyileg elmennék egy buliba ahol ő is ott van és ha közös ismerős is ott van már oda is tudsz vergődni hozzájuk. Ha nem menne akkor hívd el, hogy ott legyen. Sok csaj ismerősöm van 90%-a nem megy el egy fb-ról ismert csávóval találkozni.(de minden ember más) Remélem segítettem. 21/f
2013. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!