Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez a nagyon furcsa erzes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nagyon furcsa erzes? Es mit kene tennem?

Figyelt kérdés

Tobb kerdesem is lenne egyszerre amiben tanacstalan vagyok. Na szoval van egy nagyon szep, es aranyos lany akinel meg gyerekkoromban be probalkoztam, es elutasitast kaptam, akkor en voltam 15 o meg 14

Es most eltelt 5 ev, es ez alatt az 5 ev alatt nem nagyon beszelgettunk, de kb 2 honapja elkezdtunk dumalni, mert ugyanis o a legjobb baratom huga, es mostanaban sokat jartam oda, ennek kapcsan elkezdtunk filmezgetni, es igy beszelgetesekbe keveredtem vele. Tokre eltudunk beszelgetni, es megis ertjuk egymast, mar ott tartunk, hogy jonni akar velem futni, meg pl mondta h segitsek ki festeni a kormet meg stb.. Es egyre tobbet beszel hozzam, legutobb meg masziroztam a feneke folott, es elgondolkodtam rajta, hogy lehet nem kene ezt csinalni, mert bele habarodok, es felek a vissza utasitastol.. Szerintetek csak baratkozni akar?? Mert ha csak azt akkor igy nem Jo, mert ugy erzem bele fogok esni, es azt nem szeretnem. Mellesleg egy jo haverom szerelmes bele, de neki o nem tetszik, es ha esetleg ossze jonnenk, hogy nezne ki ez?? Nem tudnam a haverommal meg tenni. Szerintetek folytassam ezt igy?? Mert nekem tetszik ez a lany nagyon, de olyan sok ellentmondas van, hogy ne.. Es emiatt egy furcsa nyomas van rajtam.


2016. júl. 27. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem barátkozni akar. En egy fiúval se festetnem ki a körmöm akitol akarok valamit. N
2016. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos van rá esély, hogy úgy gondolja, annak idején letisztáztátok már ezt a dolgot, és nem érzi annak veszélyét, hogy akarnál valamit. Persze mindig ott van a lehetőség, hogy több is lehet, ezért kéne mihamarabb rákérdezned. Mit veszíthetsz? A körömkifestős dolog mondjuk szerintem is necces.
2016. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy te mit akarsz tőle. Az egyesnek igaza van. Majd megmasszírozod, ha a barátnőd lesz. Majd akkor. Legyél vele továbbra is kedves, de ne lakkozgasd a körmét meg ilyenek, tarts távolságot, ne ugorj neki.
2016. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ugy volt ez a korom festos dolog, hogy en eleg jol tudok rajzolni, meg festeni, es mondta h latott videokat h milyen jo kormoket csinaltak, es mondta h nem probalom e meg mert en ugyis jo vagyok ebben, ez igy torrtent. :D
2016. júl. 27. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt montad,h ez ferfiatlan es nem fogod kifesteni senki kormet,a bnodnek ezt montad
2016. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akár mennyire tetszik, mondjál neki nemet.


Lehetnek közös programok, flörtölj humorosan, vigyél bele valami erotikát, kétértelműséget és figyeld hogy reagál. Ha elutasító vagy közönyös lesz akkor nem nyert.

2016. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!