Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan vegyem azt, ha netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vegyem azt, ha netes ismerkedés után kb.2 héttel később "adott időpontot" a randira?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedés során rákérdeztem a találkozásra. Azt mondta, nagyon elfoglalt, csak két hét múlva tud találkozni, akkor viszont nagyon szívesen.


Természetesen ha én olvasnám ezt, ugyanazt gondolnám, mint az olvasó, vagyis Te. :)

Viszont hosszan írogat, tartja a kapcsolatot, nem offol.


Ugyanabban a városban lakunk. Mit tennétek?


2020. febr. 27. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

"Természetesen ha én olvasnám ezt, ugyanazt gondolnám, mint az olvasó, vagyis Te. :)"


Én nem tudom, te mit gondolsz.


Hát ha nekem ír valaki hónap elején, akkor meg tudom neki mondani, hogy 20-a után kényelmesen ráérek, addig munka van, és haza is kell hoznom. Persze mehetek fáradtan, kedvetlenül is randizni.

2020. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Lehet pl húzós időszak van a munka helyen ,vagy tanfolyamra jár és vizsga lesz vagy ilyesmi.

Esetleg a taliig meg akar ismerni kicsit írásos formán keresztül ezért nem másnapra szervezi.

2020. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Na most mit csináljon, ha addig tele a naptár?
2020. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen előfordul...ezzel nem kell foglalkozni h ki mikor ér rá.
2020. febr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

De mit vársz? Hogy másnap randiztok? Erre rá kell készülni, főleg egy nőnek. A pasik meg mint tudjuk, retkesen szutykosan munka után is megteszi nekik egy randi.


Tisztelet a kivételnek! (annak a nagyon kevésnek)

2020. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha tartja a kapcsolatot, az pozitiv. De amugy tudomasul kell venni, hogy szinte mindenki tobb vasat tart a tuzben, de jo okkal. Ez talalkozas elott plane nem bun.

Ebbol meg arra kovetkeztetnek, hogy valoban elfoglalt es nem lezavarni akarja. Ha akarna, igy is be tudna suvasztani, hogy ket masikkal is talalkozik.

A kapcsolattartas gesztusa eleg biztato.

De tilos komolyan venni es beleelni ebben a fazisban.

2020. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is vannak húzós időszakaim, + van úgy, hogy előre betervezek egy csomó mindent, mert úgysincs semmi dolgom, aztàn mrg ha randi van, akkor nem tudok hamar "ugrani". Mondjuk vàroson belül meg tudnàm oldani akkor is az egy hetet, mert fél óràt el tudok lenni akkor is.
2020. febr. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

minden hónapban van egy hét mikor egyszerűen nem tudok időt szánni rá, a munka mellet tanfolyam ...

lehet neki is ez van a háttérben, várd meg ha a kapcsolattartás amúgy aktív :)

2020. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

Ne tulajdoníts ennek jelentőséget, ahogy írják is. Lehet,hoy valóban húzós időszaka van, elfoglalt, és bár arra van ideje,hogy írjon, arra nincs,hogy előre szervezetten találkozzatok.


DE: az is lehet,hogy egy kicsit jobban meg akar ismerni és utána találkozni. Én ezt is logikusnak tartom. Csak esetleg ezt nem akarja így megfogalmazni.

Nem tudom mennyire az ismerkedés elején jött fel ez a találkozó. Ha rövid idő után rákérdeztél ezen ne csodálkozz, természetes lépés.

2020. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted itt bárki megmondja, hogy pont ő komolyan ebben a helyzetben van, vagy csak párhuzamosan randizik és azzal van betáblázva?
2020. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!