Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elfogadnatok a segítséget a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnatok a segítséget a helyemben?

Figyelt kérdés

Vannak elég kellemetlen tüneteim, már sok orvosnál voltam, de nem tudtak mondani semmit.

De van egy fiú az egyetemen akinek tetszem és neki van egy orvos ismerőse aki a legjobb ezen a területen, akihez be akar ajánlani. Mondtam h köszönöm és majd szólok ha szükségem lesz rá, de nem akarok ekkora szivesseggel tartozni neki. Nagyon aggódik értem a srác, és győzköd hogy menjek el ahhoz az orvoshoz, már időpontot is lebeszelt vele. Én egyelőre kitertem előle. Aztán mondta hogy ő tudja hogy én nem azért vagyok jóban vele, hogy kihasználjam. Szóval lehet hogy tényleg csak segíteni akar, de én akkor se vagyok biztos benne hogy ez jó ötlet, mert tudom hogy többet érez, és nehogy úgy érezze hogy kihasznalom.


2020. febr. 29. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Egyáltalán nem.

F

2020. febr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajjnemár... Csak menj el, jót akar neked.
2020. febr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Megmondod neki orrekten akkor, hogy ez nem kapcsolatba számít, hanem egközelebb meg te segítesz neki. (Legyen úgy)
2020. febr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De lehet csak azért mondja h nem akarom kihasználni, mert nem fogadom el a segítséget, de ha elfogadnam akkor már máshogy gondolná
2020. febr. 29. 10:08
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Basszus, az rgeszsegedrol van szo!

Hova fajult a világ, hogy egyszerű segítséget is képtelenek elfogadni emberek kombinalas nélkül.

Ez nem kihasznalas.

2020. febr. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
#5 de igen az.
2020. febr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
#6. Felajánlott segítséget elfogadni? Na ne röhögtess.
2020. febr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Randira is hívott már korábban, de nem mentem el.

Nem akarom elfogadni a segítséget mert többet fog belegondolni

Mindig mondja amúgy hogy pihenjen ki magam, utazzak el valahova és az jót fog tenni. Vagy ő szívesen elkiser a kedvenc eloadom koncertjére, de én ezzel nem tudok mit kezdeni, mert nem akarok most kapcsolatot senkivel.

2020. febr. 29. 10:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a sztori vótmá’.
2020. febr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egeszseged az első.

Én a szomszédnak, sőt, ellensegemnek is segítenek ilyen esetben.

Gondolkozz már!

2020. febr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!