Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elfogadnatok a segitseget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnatok a segitseget?

Figyelt kérdés
Eleg sok gyerekes csalad van a meghivottak kozott, pont ezert gondolkozunk, azon, hogy kene egy gyerekszoba feleseg. A hely meglepoen alacsony aron biztositana erre egy szobat. Lenne tv, kifesto, tarsasok stb. Igy a szulok is kikapcsolnak kicsit. Egy volt osztalytarsam Edesaynja ovono volt, mar nyugdijas, de amugy hihetetlen jo eroben van, fiatalos, jofej stb. Azt mondta, hogy meselte neki az eskuvorol es az otletunkrol es ha gondoljuk, nagyon szivesen vallalna, hogy legyen ott a gyerekkel, figyel rajuk, programot csinal stb. Amugy igaz kb. 15 evvel ez elott, de tobbszor talalkoztam az anyukajaval, es tenyleg tunemnyes. Tudom, hogy o ajanlotta fel, de nem volna fura "befogni" egy baratno anyukajat dolgozni? Aki szulo, mit szolna hozza? Rabiznatok a gyereketeket? Termeszetesen megfizetnenk, es ugyanugy biztositanank szamara az enni-es innivalot.

2015. ápr. 16. 23:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Persze, miért ne? Főleg, hogy meg is fizetitek a fáradozását.
2015. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem fogadd el, ha nem őt alkalmaznád, akkor még most interjúztathatnál is, hogy találj egy megbízható gyerekfelvigyázót. Szerintem a szülők örülni is fognak, hogy egy-két órára megszabadulnak a gyerekeiktől..:D És nem egy vadidegenre vannak bízva, gondolom tiszteled emberként és szakemberként. Szerintem ennél több nem kell, pláne ha ő ajánlotta fel.
2015. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
ezért mindenképp illik rendesen fizetni, és persze, így nyugodtan.
2015. ápr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
10 gyerekrol volna szo, 2-tol 10 eves korig. A lagzi helyszinere du. 5-re erkezik meg a nasznep kb. Innentol viszont fogalmam sincs ki meddig marad. Nem tudom mennyi penz lenne illo.
2015. ápr. 17. 01:00
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

szerintem a gyerekek úgyis elalszanak, hazamennek, szóval csak nem kell velük hajnalig foglalkozni.

egy 10-es szerintem jár ilyenkor, de többet is adhatsz, kevesebbet már neccesen.

persze attól is függ, hol élsz, mert ha a nyírségben, ott nyilván sok lenne a 10-es.

2015. ápr. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Én inkább másfelől közelíteném meg a kérdésedet.

Ha én is vendég lennék, és lenne kisgyerekem akkor bevallom sokkal nyugodtabban mulatnék, és bíznám az óvónénire még ha nyugdíjas is, mint egy 18 éves babysitter diáklányra.

2015. ápr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Időpont ma 01:04

10 ezer 10 gyerek vigyázására? Délután 5 órától akár éjfélig? Ami 7 órát is jelenthet??

Ne viccelj már, ez nagyon kevés, lévén, hogy sokan 1 gyerekre óránként elkérnek akár 2000 forintot is.

2015. ápr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
A gyerekeket nem a kifestő vagy a társas fogja érdekelni. Nálunk a gyerekek gyakran jobban élvezik a bulit, mint a felnőttek. De amúgy simán elfogadnám a segítséget. Hisz ő ajánlotta fel :)
2015. ápr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

hát az attól függ ugye, mert lehet, hogy te mondjuk egy budai villából írsz, de amúgy 10 ezer nettó az nem olyan kevés Magyarországon, sok ember havi fizetésének az egyhetede, egynyolcada.

és nem tudjuk, hogy mennyi pénze van a kérdezőnek, hol él, stb. lehet, hogy ez öt óra munka lesz, akkor is megvan 2 ezer nettó, ami mondjuk bizonyos vidékeken nem kevés pénz óránként. sajnos én mostanában kénytelen voltam óránként 5-600 ft nettóért dolgozni, szóval nekem pl. 10 ezer forint az többnapi munka, (és még elég sok embernek).

ahhoz képest ez jó fizetés, és lehet, h többet nem is engedhetnek meg maguknak.

2015. ápr. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom Utolso! Remelem mihamarabb jobbra fordul a helyzeted! 10ezer Ft valoban keves. Amikor eltort a labam, de mar nagyon esedekes volt egy alapos ablakpucolas, hivtam egy holgyet, aki 1000 Ft-ot kert orankent, es az "csak" takaritas volt. A gyerek mas azert.
2015. ápr. 17. 02:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!