Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha külsőre nem jön be és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külsőre nem jön be és egyáltalán nem az esetem, akkor van értelme esélyt adni neki?

Figyelt kérdés

Ne,ne ítéljetek el egyből ,hogy jujj milyen ember vagyok én,csak érdekel a véleményetek, esetleg tapasztalataitok,ha jártatok már hasonlóképpen?

Mert nekem is mindig a belső volt a legfontosabb,csak ha a külsőre egyáltalán nem fog meg, akkor nem tudom később hogy tudnék nézni rá, vonzódnék e hozzá?

Van egy srác akivel beszélgetek,de sajnos külsőre egyáltalán nem az ideálom, sőt, be se jön.De ettől függetlenül jól elbeszélgetünk egymással.

Szerintetek elmenjek randizni vele?



2020. febr. 29. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Egy esélyt azért adhatsz neki, hátha még is megszereted, aztán ha nem, akkor megmondod neki, hogy te hogy állsz a dolgokhoz.
2020. febr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

Ha az átlagnál kicsit pénzesebb, akkor mindenképp megér egy esélyt. Ha nincs akkor hagyd a fenébe.

22/L

2020. febr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
*ha nincs pénze
2020. febr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha jól elbeszélgettek, akkor menj el vele, de ne úgy vedd, mint egy randit, csak mint egy baráti találkozót.

Ezek után tisztábban fogsz látni, hogy mit is érzel, mit is akarsz tőle.

2020. febr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen a gyors válaszokat!

#2 A pénz nem számít,az sose érdekelt :)

2020. febr. 29. 11:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék. Minek, ha nem vonz.
2020. febr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki külsőre nem fog meg, akkor a belső édes kevés lesz egy működő kapcsolathoz.

Eleve nem fogod szexuálisan megkivánni, ami miatt problémák lesznek, és ő sem hülye, hogy ne vágja le idővel, mi a helyzet.

Felesleges hülyitened, magadat meg áltatni.

2020. febr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

7-esnek teljesen igazat adok.

Sajnos én belementem egy ilyenbe, és odáig jutott, hogy férjhez is mentem hozzá. Borzasztó rossz volt kimászni belőle aztán, nagyon furdalt a lelkiismeret, mert ő a tenyerén hordozott, mégsem tudtam vonzódni. Emberileg igen, de szexuálisan nem. Akkor még tapasztalatlan voltam, nulla önbizalommal. Soha többet nem mennék bele egy ilyenbe, borzasztó lelki törés volt nekem is elé állni, és megmondani, hogy miért szeretnék válni. (Mielőtt valaki azt írná, hogy nem kell ennyire előre szaladni, oké, nem kell. Csakhogy ez valahogy elkezdődik, aztán mivel a srác kedves, aranyos, nagyvonalú, jókat lehet vele dumálni, lelki társ, ezért nagyon könnyű belesodródni. Aztán a nő győzködi magát, hogy menni fog ez, hiszen imád, tenyerén hordoz, mi lehetne a gond itt... Hát kb. "csak" annyi, hogy a testi vonzalom hiányzik.

2020. febr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Volt egyszer egy srác, aki hasonló módon nem vonzott, de mégiscsak elmentem vele találkozgatni , mert a személyisége nagyon szimpatikus volt.

Ahogy egyre jobban megismertem, úgymond "megszépült" a nagyon jó személyisége által, elkezdtem vonzódni is hozzá, kavargattunk is, már majdnem össze is jöttünk, de kiment egy hónapra külföldre dolgozni.


Ez idő alatt a semmiből belebotlottam a jelenlegi barátomba, akivel szerelem volt első látásra és már 5 éve együtt vagyunk. :D

Azóta a másik srác a haverom maradt, de a vonzereje "elmúlt" számomra, már nem jönnék vele össze.


Szóval a konklúziót levonva, szerintem ha belsőleg szimpatikus, akkor megéri egy esélyt adni neki, veszteni nem vesztesz semmit, max randizol egy jót. :D

2020. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, ettől félek, amit a kedves #7es válaszoló mond,hogy ha szexuálisan nem tudok hozzá vonzódni,az már sok problémát szül...

#8 Borzasztó lehetett hogy ennyi év után, házasságban kellett ezt megmondanod neki :( Én is attól félek hogy megbántom, még ki kell találnom mit mondjak neki..

Azóta van új párod? :)


#9

Jajj de jó, sok boldogságot nektek :)

Azt mondják az igaz szerelem a legváratlanabb pillanatokban érkezik :)

De érdekes amúgy amit mondtál, én is ebben bízok hogy akárcsak a szépség és a szörnyetegben is, megszépül a külső a belső által...


Talán egy esélyt adok neki,egy randi rám fér, aztán meglátjuk,egy életünk van elvégre :)

2020. márc. 1. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!