Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van értelme újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme újra felkeresnem?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy sráccal, 3. randi után csókolt meg, boldogan köszöntünk el egymástól. Amióta megismertük egymást minden nap írtunk egymásnak. Az ominózus 3. randi után még beszéltünk, rá 2 napra csend lett. Próbáltam rákérdezni mi lehet a baj, nem igazán derült ki, veszekedés lett belőle, végül azt írta most nincs kedve semmihez velem, vizsgázik meg minden. (Haha jó duma..) Mérgemben letöröltem instagramról (azt is töröltem, hogy ő követhessen). Igen, tudom, infantilis vagyok... Rá 1,5 hétre, ő törölt válaszképp facebook-on. Átgondoltam a szituációt, lehet kicsit túlreagáltam a dolgot, nagyon hiányzik, nagyon jól éreztük magunkat mindig egymással, mondta mindig, hogy vizsgák után keressünk közös hobbik at, diploma után hogy tervezem az életet stb, tehát valószínű tervezett velem. Esetleg van értelme, hogy ezek után üzenetben leírjam neki az érzéseimet és hogy megbántam a viselkedésemet?

2020. jan. 12. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Micsoda dráma!
2020. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek legnagyobb százalékában, ha valamelyik fél eltűnik, akkor van valaki más is a dologban. Szóval melletted még csapta a szelet valószínű másoknak is. Én nem keresném.
2020. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Modeler ***** válasza:
43%

Nem is értem miért itt kérdezed a résztvevőket, hogy mit csinálj boldogságod érdekében...

Beszélj vele, ha akar Veled kezdeni bármit is, majd úgyis alakul. Ha nem, nyugodt szívvel kereshetsz mást.

2020. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

végül azt írta most nincs kedve semmihez velem


Tök világos...

2020. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme keresni és ne alázkodj meg. Ez nem kapcsolat volt csak 3 találkozás. Ha ő hagyott fel a kommunikációval akkor vagy jött más a képbe vagy nem érdekelted annyira. Ha kellenél neki gondolom keresne. Ha megnyugszik a lelked tőle akkor keresd fel de szerintem készülj a negatív fogadtatásra részéről. Még ha jól is jönne le a dolog akkor sem jósolnék hosszú jövőt pont azért mert nem voltál annyira fontos, hogy keressen. 3.randi után nem tűnik el az akinek kellesz bármennyi elfoglaltsága legyen.
2020. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem más nő is van a képben. Ne írj neki.
2020. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!