Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme kezdeményezni az alábbi srácnál, a közös ismerősön keresztül, vagy csak mesébe ringatom magam, hogy van esélyem?

Figyelt kérdés

A barátnőimmel volt egy fergeteges éjszakánt, csatangoltunk, koktéloztunk, koncertre mentünk. Hajnalban csatlakozott hozzánk egyik barátnőm kolleginája, akivel nagyon jóban vannak, aztán mondta is, nem megyünk-e fel hozzá enni, van egy csomó pörkölt. Felmentünk hajnali vacsorára. Anyukája apukája aludt, mi meg bevettük a konyhát. Egyszer kimentem a budiba, és mikor kijöttem, majdnem felsikkantottam, mert valaki már volt az ajtóban, aki oda várt. Egy magas, helyes srác, melegítőalsóban és szétcipzározott melegítőfelsőben, ami alatt nem volt póló, úgyhogy alig tudtam megállni, hogy be legeltessem a szemem a kivillanó mell- és hasizmokon. Mondom neki bocsi. Kérdezte ki vagyok, mondtam a kollegina nevét, hogy ő hívott fel minket. Ez után bement a budiba, én meg a konyhába. Azt hittem, ő a pasija volt, álmodoztam, de szerencsés, amiért ilyen fess a szerelme.

Na de megtudtam, hogy az az öccse volt, nem a pasija, és hogy nincs barátnője.


2020. jan. 24. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
HA valoban szingli es nem mastol akarod elszeretni. Tok oke. Ha mastol szeretned el..toled is elszeretne ot valaki! Ha szingli,akkor neha probalj a kozeleben lenni. Ha nem veszi a lapot mondjuk 3.alkalom utan akkor nem erdekled. Ha igen akkor meg sok sikert :)
2020. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Mintha egy Ryan Gosling film ajánlóját olvastam volna.
2020. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16%

"Nem számít a küllem."

"Hiába a jó küllem, ha nincs agya szóba sem jöhet."


Mintha nők mondták volna ezt. 😆

2020. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!