Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti jó néven veszitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti jó néven veszitek, ha pár hónapos ismerkedesnel a nő spontán randi ötleteket dob be?

Figyelt kérdés

Pl nem volt előre megbeszelve, de bedobja, hogy este atmenne fozocskezni. Már korábban is átment, ott is aludt, nem ez lenne az első.


Milyen esetben nem örülnétek egy ilyen ötletnek, ha amúgy nincs más programotok estére?


2020. febr. 29. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy zavarna, kivéve ha drága programot mond. De akkor is csak azért, mert azt kell reagáljam rá, hogy "Bocsáss meg, nekem erre nem telik".
2020. febr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az ilyesmiket. :-) Ha nincs semmi program,és nem vagyok hullafáradt,miért is ne?

Van viszont 1-2feltétele.

Mindig őszinte legyen a válasz,és ne legyen sértődés!

Ez oda-vissza működjön.


Hogy jobban kifejtsem:


Oké,hogy random felugrasz,csak akkor vedd számításba azt,hogy nem volt betervezve.Lehet,hogy igen,de lehet pont nem érek rá,és nem alkalmas.

Ha megbeszéltük,az más.Akkor tartom magam hozzá.


És ne legyen besértődés emiatt.Hogy az,meg az....fontosabb,mint én? Meg ilyenek stb..


Ez rám is vonatkozna természetesen.

2020. febr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem lenne rossz
2020. febr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem, direjt semmi drága programról nincs szó. Fozocske, bor, filmezés és nincs más program.


De milyen esetben nem örültok a lánynak? Mondjuk, ha nem jön be annyira, vagy túl sok?

2020. febr. 29. 18:12
 5/11 anonim ***** válasza:

"De milyen esetben nem örültok a lánynak? Mondjuk, ha nem jön be annyira, vagy túl sok?"


Miről beszélsz? Azt írtad volt már ilyen korábban is, most miért lenne más? Felveted, aztán majd megírja hogy ráér e vagy sem. Amúgy meg miért lenne baj? Hónapok óta ismerkedtek, ergo vége annak az időszaknak amikor a férfinak kell kezdeményeznie mindent, szerintem. Idővel ki kell egyenlítődnie a dolognak és ideális esetben 50-50-nek kell lennie a kapcsolatnak.

2020. febr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire akarsz kilyukadni.Sztem személye válogatja.

Én ,ha nem jön be,akkor nem röltetem.Nem fogok bujkálni.

Mondjuk ha folyton ráakaszkodsz,az lehet nem annyira szimpatikus.

Ez is személyfüggő.

Én azért nem gyártanék bonyolult elméleteket erre.

Mi nem szoktuk túlkombinálni az életet,ha erre gondolsz.


Nem volt jókedve,munkahelyi gondok,épp szőrteleníteni akart,haverral chatelni vagy lezavarni egy xboxos játékot.


De mint mondtam,nálam fontos,hogy öszinteség legyen.Ha ilyen történt,elmondom,h mi van,és kész.

2020. febr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szinte minden programot en kezdemenyezek (nem ő fizeti ezeket, ha olyan a prigeam, hanem felvaltva), de olyan mintha idegesitenem. Nem volt programha mára sem, de a felvetesre annyi reakció jött, hogy gyere át, ha akarsz... Mintha betolakodnek, nem is örült nekem. Ő magától sosem hiv. Szóval szerintem felesleges vagyok.
2020. febr. 29. 18:29
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


2,6# vok


Sajnálom.Ez a "gyere át,ha akarsz" nem éppen stílusos megnyilvánulás.


Te látod belülről milyen a kapcsolatotok.

Én átmennék,ha eddig jó volt és úgyérzed valami megváltozott,és ilyen a helyzet.

Neked is jobb,ha letisztázod.

Elmondod neki,hogy úgy érzed,mintha csak mellékesen lennél neki,és tökre mindegy,hogy ott vagy e,vagy nem.

És elvárod,hogy őszintén mondja el,hogy mi a gond,mert így egyikteknek sem jó.

Neked kétségeid vannak,ő meg nem beszél,csak sejtet.

Ami félreérthető,és te szeretnéd,hogy ne legyen az.


Én így látom férfi szemmel

2020. febr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én szeretném is tisztázni, rá us kérdeztem, de ebből meg akkora cirkusz lett... Mindent rám hárított, hogy én kitalálok dolgokat stb. Mert ilyen negatív vagyok, meg sajnaltatom magamat.


De ha soha nem fogad őszinte örömmel, hogy láthat, akkor mi a fenére gondolhatnek?

2020. febr. 29. 18:54
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Kicsit hagyd..ha erdekled ot, akkor keresni fog.

Ha nem, akkor nincs mirol beszelni.

2020. febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!