Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen "visszautasítás" után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "visszautasítás" után mi az, ami enyhíti a zavartságot? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

"Állj hozzá közel, nézz a szemébe, és simítsd a haját a füle mögé. Ha nem lép hátra, akkor a csókot is hagyni fogja."


Ha így elmarad a csók, akkor a következő próbálkozási alkalommal hogyan nem lesz kínosan zavart a szituáció?

Ugyanez a módszer működik vagy "taktikát" kellene váltani?

Esetleg a másik fél (aki előzőleg meghátrált) kezdeményezzen?



2018. febr. 26. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Allj a hid korlatjara, nezz megvetoen a melybe, szivj el egy cigit, ugorj.

Na megtetted? :DDD


Honnan az istenbol vetted ezt a HULYESEGET, csak nem valami istenverte PUA konyvbol??!!! :DDD

Hanyadik randi volt? Hany evesek vagytok?

2018. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Ekkora baromságot régen hallottam. És van aki még fizet is ezért. Nagy az Isten állatkertje.
2018. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez a "csajozó művész" dolog elég népszerű lett mostanság ezen az oldalon... nem is igazán értem miért. Meg azt sem, hogy hogyan keverted ide. Mindegy.


Egy előző kérdésben olvastam ezt egyébként, ami az első randis csókról szólt.

2018. febr. 26. 11:25
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Mi ez a hulyeseg????
2018. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"És van aki még fizet is ezért."


Miért? Ti mégis miről beszéltek? :D

2018. febr. 26. 11:28
 6/12 A kérdező kommentje:

Mi történik itt, emberek??? :D Nem holmi pua dologról van szó (már alapból az a téma is kiborító), de eddig csak leszóltátok a kérdést, ahelyett, hogy válaszoltatok is volna SAJÁT TAPASZTALATOK ÉS VÉLEMÉNYEK ALAPJÁN. Nem az volt a kérdés, hogy mi a véleményed a kérdésről. :D

Első randi egy adott partnerrel és csók - ez a téma. ;) Köszi!

2018. febr. 26. 11:58
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Sosem érdekelt a PUA, de ezt valahogy tényleg így kell kivitelezni. A haját azért nem muszáj birizgálni. Az elég fura. :D Én ugyanígy megpróbálnám máskor is, ha nagyon úgy érezném, hogy megkívánja a szituáció és van esélye a dolognak.
2018. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, ha közel állsz hozzá, egymással szemben, mondjuk egy ölelés után - ami egy jó lépés lehet esetleg csók előtt-, és nézel a szemébe, már azért látszik valahogy rajta, hogy akarja-e vagy sem és mi lesz a reakció várhatóan.
2018. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Valaki idekever egy teljesen más témát, és rögtön csak arra vonatkozóan jönnek válaszok. Fogalmam sem volt róla mi az a PUA, csak itt olvastam róla néhány kétségbeesett embertől, akiknek tuti volt valami töréspont (;)) az életükben.


Továbbra sem értek hozzá és nem is érdekel ez a fajta "elmélet", szóval hacsak nem valaki érvekkel hozza fel, kérem kerüljétek, mert nem erről van szó. :)


#utolsó: Köszi a válaszodat, ebben már láttam némi reagálást is a kérdésekre. Köszi!

2018. febr. 26. 12:12
 10/12 A kérdező kommentje:
#7 és #8: Köszönöm a válaszaitokat, hasonló tapasztalatokra voltam/vagyok kíváncsi! (Ezeket a kommenteket pontozzátok fel, ne a többi félrebeszélőt! ;))
2018. febr. 26. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!