Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti örülnétek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti örülnétek neki, ha a nő kezdeményezne?

Figyelt kérdés
Pl elhívna meginni egy kávét, vagy csak kissé rátok nyomulna (elkísérne valahova). Ezekre ti hogyan reagálnátok? Jól esne nektek? Vagy minden esetben a férfinak kell mindent kezdeményezni?
2020. márc. 1. 08:44
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én speciel el tudnàm fogadni, nem csorbítanà az önbizalmam.
2020. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus és ismerem akkor jól esne.
2020. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki.
2020. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

ezek baráti gesztusok... Ha kezdeményezésnek meri venni a férfi, akkor könnyen a "félreértettél" gödörben találhatja magát.


Naponta hívom meg a kolléganőimet kávézni.. ez nem kezdeményezés. Állatkertbe, meg cégen kívüli programra hívnám kettesben.. na az lenne kezdeményezés.


Amúgy nem.. én annak örülnék, ha az, akinél kezdeményezek szimplán viszonozná azt.

2020. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az a tapasztalatom, hogy bár azt mondják, hogy örülnének neki, de igazából hamar megunjak azt a lányt, aki nagyon aktívan kezdeményez. Szerintem ez a vadászoszton miatt van, a "könnyen" kapható lány nem jelent kihívást.
2020. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már kezdeményeztek nők, és igen örültem neki. Mivel én introvertált vagyok nehezen kezdeményezek.
2020. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?


Egyébként felér egy kisebb csodával.

2020. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nőként jobban örülnék, ha a férfi kezdeményezne vagy legalább nyitna felém, egyértelmű jeleket adna, hogy nem bánná, ha kettesben elmennénk valahová. Akár csak egy kávéra, sétára, nem kell egyből állatkertbe vagy moziba menni.
2020. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!