Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes így folytatni? Ennyire féltékeny lenne?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja együtt vagyok egy lánnyal, aki elmúlt 30, és a legutóbb megtudta, hogy olyan kávézóba vittem, ahol én már voltam az exemmel. Ezen teljesen kiakadt és azt mondta, hogy többet nem szeretné, hogy olyan helyre menjünk, ahol már voltam az exemmel. Mások is találkoztak már ilyen csajjal?

Hogy adtam e rá okot, hogy ennyire féltékeny legyen rá...nos az első alkalmakkor amikor hozzám jött, észrevette egy bögrét a polcomon, amit tőle kaptam és még nem raktam el mélyen a szekrény aljára.



2020. márc. 1. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A barátnődtől még tiniként is sok lenne ez, nemhogy 30 évesen. Nevetséges. Fel kéne már nőnie!
2020. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Túlzás ez a féltékenykedés. Képes tönkretenni a kapcsolatot.
2020. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nevetséges. A bögrés dolog is az. Volt előtte életed, neki is volt előtted. Fogadja el.
2020. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán mondok ilyet, de nekem ez elég lenne a szakításra. Exemmel bejártuk 2 év alatt egész Budapestet. Ilyen emberrel tervezzek egy életet? Nem mehetnék többet a Margit Szigetre például, vagy a kedvenc pizzériámba?
2020. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, néha jobb elengedni a nőt xd
2020. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!