Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes-e egy olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e egy olyan férfival kezdeni, aki azt írta hogy ő féltékeny típus?

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
NEM.
2018. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak ha meguntad az eleted.
2018. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom: nem. A bátyám volt elképesztően féltékeny ( sajnos már nincs köztünk), de amit láttam és tapasztaltam olyankor, az alapján csak azt tudom mondani, hogy olyan e, mint az alkoholizmus...
2018. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem érdemes. A szabadságod korlátozva lesz, az önbizalmad le lesz építve, a baráti köröddel együtt, más pasikra rá se nézhetsz, folyamatosan ellenőrizni fogja a telódat, a közösségi oldalaidat, azt, hogy merre jársz és kivel, kalitkában fog tartani, jóformán csak az engedélyével csinálhatsz dolgokat. Azt fogod érezni, hogy a világod, az élettered beszűkült, és senkid sem lesz, csak egy idegesítő, korlátozó, mindenbe beleszóló pasid(mert ugye nem férfi az ilyen).


Egy dolog van, ami itt most pozitívan jön le a pasival kapcsolatban: az mindenképp díjazandó, hogy már az elején így kiteregette a lapjait, és elárulta, hogy ő ilyen. Így sok nő már pusztán ennyi után menekülőre foghatja, ha helyén van az esze.

2018. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire féltékeny.

Ha csak a normális, egészséges mértékben, akkor én nem látok gondot belőle.

De ha betegesen féltékeny, túlzásba esik, már a kapcsolat elején, akkor NE, kerüld el messziről.

Sajnos láttam bőven olyat, ahol tényleg betegesen féltékeny volt az egyik fél. Folyamatosan ellenőrizte, nem találkozhatott senkivel a másik, még a saját anyjától is eltiltotta a barátai után.

Ilyen kapcsolatba jobb már az elején nem belemenni.

De btw a megérzéseim azt mondanák, hogy ne.

Ha már így az elején mondja, hogy féltékeny típus, az nem tetszene.

2018. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
menekülni
2018. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert magából indul ki.

A környezetemben valahogy a legféltékenyebb emberek csalták meg a legtöbbször és a legaljasabb módon a párjaikat.


22/N

2018. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, hacsak nem akarod megkeseríteni a saját életed. Soha nem fog kialakulni a bizalom egy ilyen kapcsolatban.
2018. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
féltékeny ha más fiú barátokkal öllelkezel akiknek kicsit derek es fenek taj kozott all meg a keze ? ha igen akkor ez a jó. ha féltékeny mert le mentél a boltba egyedül vagy mert valaki rád nézett önakaratodon kivül az veszélyes kategoria.
2018. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!