Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire oké, ha egy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire oké, ha egy első randira összesen kb. max. Tízezer forintot szeretnék elkölteni? 27/F

Figyelt kérdés
Kb. egy átlag étteremben ki lehet jönni ennyiből is, vagy ez nagyon kevés így?

2020. márc. 5. 15:21
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Annyit hozzá, hogy hetente nem tudnám megismételni, vagy fokozni ezt. Kb. havi egyszer tudnám ezt megengedni.
2020. márc. 5. 15:22
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

Ez nagyon sok. Első randira nettó hülyeség. Hívjad meg egy kávéra.

Illetve ha havi 1x fér ez bele, akkor minek akarsz villogni? Hamis képet mutatsz magadról, semmi értelme ennek.

2020. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, ha leírom, hogy szerintem nem gáz. Ki lehet jönni belőle, attól függ, mennyit fogyasztotok. De az se gáz, ha elsőre csak kávézni hívsz valakit. Nem kell rögtön mindent elépakolni, ha még nem is tudod, mennyire kedveled. :) De ha a kiszemeltednek nagyobbak az igényei, akkor a szemében gáz leszel... és akkor mi lesz, hirtelen lesz több pénzed? :)
2020. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%

Első randira kicsit sok, de te tudod :)


Engem személy szerint kicsit zavarna, ha mindent a pasi fizetne, pláne ennyit. Felajánlanám a felezést.

2020. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Első randin elég egy kávé vagy üdítő :) nem fontos egy komplett vacsora.
2020. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Túl sok is,engem zavarna.
2020. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképpen több legyen nálad, mint amennyit elkölteni szándékozol, különben kellemetlen helyzetbe kerülsz. Miért akarod a hölgyet egyből étterembe vinni? Nincs ezzel baj, csak érzek némi ellentétet abban, hogy kapásból étterembe vinnéd, ugyanakkor sajnálod rá a pénzt. Ha felvetne a pénz, akkor persze szívesen lennék gavallér, de én étterembe akkor vinnék valakit, ha már kiérdemelte. Semmi rosszra nem kell gondolni. Egyszerűen akkor verd magad költségbe, ha már túl vagytok x db randin, látszik, hogy szimpatikusak vagytok egymásnak, van rá esély, hogy több lesz köztetek.
2020. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Első randira ez ijesztően sok.
2020. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nagyon sok, nekem fura lenne.

N

2020. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen felesleges, főleg, hogy ez neked megterhelő. Bőven elég egy kávé.
2020. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!