Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddig még csak egyszer találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig még csak egyszer találkoztam egy lánnyal, de minden nap beszélgetünk, az első randin szájra puszi is volt. Megbetegedett, ezért pár napra kórházba került. Illik meglátogatnom?

Figyelt kérdés
Lehet rossz a kategória
2020. febr. 25. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem koronavírus persze! de miért nem hívod fel és kérdezed meg esetleg azt is h vigyél-e vmit
2020. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Igen!
2020. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem igen, lepd meg valami étellel és gyümölcslével (ha olyan baja van, hogy ehet ihat) esetleg egy női magazinnal. Szerintem kedves gesztus de előtte azért kérdezd meg, lehet hogy nincs olyan passzban, hogy így vállalja magát.
2020. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Persze mindenképp, szerintem jól esne neki
2020. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Be ne állíts váratlanul!
2020. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Én ugyanilyen helyzetben voltam,mint te. Egy randi után kórházba került a srác. Mivel egy elég szar állapotba láttam őt az első randinkhoz képest, utána alig volt önbizalma. Gyengének érezte magát. Azóta tudom, hogy 1 randi után nem mennék látogatóba, mert az a szituáció mikor valaki kórházba van, eléggé nem 2. randis kategória.
2020. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!