Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt a férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a férfi az első randin?

Figyelt kérdés

Kávézóban voltunk, egy asztalnál ültünk. A férfi rendszeresen a lábaimat stírölte (persze próbált diszkrét lenni, de nem nagyon sikerült neki). Sima szűk farmer volt rajtam. (Vékony vagyok, de nem túl magas, nincsenek hosszú lábaim.)

Ez utalhat arra, hogy csak 'arra' kellenék neki? Vagy egyszerűen lábfétise van?



2020. márc. 3. 21:13
 1/8 Hellmano ***** válasza:
100%
Megdugta volna a lábad semmi más. Lábfétis.
2020. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan, egyesek meg se érdemlik, hogy legyen kapcsolata, hisz agyilag olyan éretlen, hogy csak na.

Ott voltál vele, miért nem kérdezted meg, hogy pl. ennyire tetszik a lábam, hogy ennyire nézed?..stb.


Most hiába is bocsátkoznánk bármiféle elméletbe, tőle kellett volna megkérdezni, hogy miért nézi ennyire a lábad. De te nem vagy érett arra, hogy férfival legyél.

2020. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Csak tipp, de talán simán csak tetszik neki az alakod... Nyilván ez fel sem merült benned.
2020. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Én lehet megkérdeztem volna hogy bemutassam a lábaimat:


Mira és Jarmilla de azt mondják hogy nem igazán tisztelsz engem mert velük próbálod tartani a szemkontaktust. 🙂

2020. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg így kizöken és veszi a lapot ha amúgy egy úriember de nem azért nézte mert csak d@gni akarna. Ha meg igen és jelzi is akkor ezt mondanám.


Ó ne haragudj de Mira és Jarmilla most hazavisz mert nem ezért vagyunk itt.


Ha poénosan szeretnéd a kellemetlenséget megoldani. 🙂


4-es voltam.

2020. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak lefelé nézett, mert zavarban volt.
2020. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Igen, könnyen lehet tetszik neki a lábad - a combod, alakod (is) stb... nem kell egyből lábfétisre meg szexre asszociálni.
2020. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, tetszhetett a lábad neki.
2020. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!