Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vissza jelölelt a kiszemeltem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza jelölelt a kiszemeltem. Hogy lépjek vele kapcsolatba? Ha rá nyomnék a messengeren az integetésre az gáz kezdeményezés lenne?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom hogy vagy elindul egy beszélgetés ebből vagy mondhatom akár azt is ha ő nemakar tőlem semmit hogy véletlen volt ahogy görgettem.

Én vagyok a nő.


2020. márc. 5. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Miért nem beszélgetsz vele? Keress közös témákat.

Integetni a kirakati karosmacska is tud.

"Örülök, hogy elfogadtad a jelölésemet. Gondoltam, szívesen megismerkednék veled. Elképzeltem, vajon mi lehet a foglalkozásod? Mit tanulaz? Most, hogy veled beszélgetek xy zenét hallgatok. Te is kedveled? ..... stb, stb.

Stb. Az ilyen kezdés aztán adja magát.

2020. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Annal nyomasztobb, mint mikor lo az ember egy uzenetet, vagy integetest, es utana a nagy budos semmi, nincs. Raadasul magamrol tudom, hiaba benaztam, evek mulva kiderult, tenyleg tetszettem, de tartott tolem, az irasos kozeledessel csak meg jobban nem tudta, mit kene csinalnia. Ez egy olyan labda, ami pattog a foldon, nem uti vissza.

Eletben valamit. Mert ott lehet meg maskor is. Egy uzire mi johet, meg egy.

En sokszor csesztem igy el.

2020. márc. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szemelyesen egyszer talalkoztunk egy veletlen soran,teljesen mas varosban lakik igy soha nem talalkozunk..igy maradt egyenlore kezdesnek az online dolog.
2020. márc. 6. 00:25
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ne írd azt, hogy szívesen megismerkednék veled. Az túl direkt és nyomulós. Keress valami ürügyet. Csak van valami kapcsolódási pont? Hol láttad, honnan ismered? Egy koncerten? Akkor kérdezz rá, hogy tudja-e, mikor lesz a következő? Továbbképzés? Kérdezd meg tőle, nincs-e meg neki valami anyag a képzésről. Munkahelyi? Érdeklődj, milyen elhelyezkedési lehetőségek vannak arra. Közben válthatsz kicsit közvetlenebb stílusra, de ne rohand le azzal, hogy meg akarod ismerni. Én csak sejtetném, de nem játszanék nyílt kártyákkal. Akinek tetszel, az erre vevő lesz. A válaszaiból úgyis érzed majd, hogy vevő-e rád vagy minél előbb le akar rázni.
2020. márc. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom aszért valamit csak tudsz Róla, pl. azt,hogy független-e. Ez fontos kérdés.

Én a helyedben azért óvatos lennék a következő lépéssel. Ha bejelölted abból gondolhatja,hogy szimpatizálsz Vele, és ha ez viszont is így van, már alap lenne Neki ahhoz,hogy a következő lépést Ő tegye meg.

Lehet,hogy nem így van, de az integetést én akkor is mellőzném. Nekem az olyan...semmilyen. Nem derül ki belőle mit is akar az illető, tehát még ha bejössz Neki is kevés ahhoz,hogy tudja mit is szeretnél Tőle.


Azt írod,hgoy távol éltek egymástól, ez még +-ban bonyolultabbá teszi a történetet, én pl. nem hiszek a távkapcsolatban.

De semmi nem lehetetlen.

Tehát: a helyedben, ahogy írják a többiek is, olyan módon közelíteném még ami kapcsán találkoztatok. Ha ez munka volt, akkor így, ha magánéleti találkozás, akkor úgy. Tegyél fel egy olyan kérdést ami félig árulkodó lehet, de félig rejtve marad az eredeti szándékod ha mégsem lenne vevő rá.

2020. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát de utolsó, végső soron megtetten az illető a következő lépést, mert visszajelölte.:) Ez alapján a logika mentén most megint a kérdező következik.
2020. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A visszajelölés még nem következö lépés. 10-ből 7-8 nő/férfi mindenkit visszajelöl. Ha meg találkoztak főleg megteszi,simán iamerősként.
2020. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jártam hasonlóan, visszajelolt, kicsit beszélgettünk, de nem volt randi utána.
2020. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen ürüggyel irhatnék rá,nincs ötletem.. Igen szingli ő is, pultos vagyok és így találkoztunk egyszer..
2020. márc. 7. 14:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van az a szitu, amikor a visszajelölés következő lépésnek minősül (pl. ha korábban már ismerősök voltak, de egy konfliktus miatt törölte az egyik a másikat, és ha aztán visszajelöl a törölt fél és elfogadják a jelölést, akkor az szerintem egy komoly lépés, maga az ismertség visszaigazolása), de a kérdező esetében valóban igaz lehet, hogy nem számít annak, csak egy automatikus reakció.
2020. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!