Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randi után nem gáz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után nem gáz a csaj tudomására hozni, hogy a randevúzás nem csak abból áll, hogy én elviszem vacsorázni, aztán bulizni, természetesen mind ez az én költségemen?

Figyelt kérdés
Nem kimondottan arra gondolok, hogy mén nem történt semmi egyéb, az érthető, nincs azzal semmi gond, de mondjuk nem találkozhatnánk mondjuk nálam, rendelnénk egy pizzát, beszélgetnénk stb...Én 38 vagyok a hölgy meg 28, és egy kislány anyukája. Szóval nem egy egy tini, akit csak ez érdekel. Csak nem szeretném azzal találni magam szemben,hogy kihasználnak. Egyelőre 3 randin vagyunk túl, ami nem olyan sok, viszont a fizetésem fele már odavan...Szóval értitek...:-S
2009. nov. 23. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt ha lehet ne mondd neki nyíltan, inkább szervezz programot otthonra. Rendeljetek pizzát úgy ahogy írtad, meg nézzetek vmi jó filmet. Amúgy egy esti romantikus séta sokszor többet ér mint egy puccos étterem:)
2009. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
tök mind1 hány randin vagytok túl a csaj a kijelentésen akkor is ki fogja verni a hisztit mi ilyenek vagyunk(tisztelet a kivételnek)de sztem megkéne beszélned vele ha tényleg komolyan akar vmit tőled akkor befogja vágni a durcit 1-2 napra de aztán rá fog jönni h igazad van
2009. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hu de gyorsak vagytok! :-)
2009. nov. 23. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

bár pár évvel fiatalabb vagyok nála,de nekem alapbol nem tetszik ez az "elsőrandin puccoshely,pasifizessenmindent" dolog

első pár randira tökéletes a séta,vagy csak akármi olyan hely,ami nem drága,igy nem kerülhet még szoba se,hogy ki mennyit

2-3 randi után meg anyagi helyzet ugyis szoba jön,onnantol meg tolerancia,és felezés

nekem igy evidens

L

2009. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább magadnak köszönheted, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Miután a fizetésed felét ráköltötted nem csoda, hogy a "fejőstehenet" látja benned. Te teremtetted meg ezt a helyzetet, ő meg alkalmazkodott.


Ha nem akarod, hogy kihasználjanak, akkor ne áruld el saját magad.


Legközelebb meg egyszerűen mondd meg neki, hogy jöjjön át hozzád és hozatsz pizzát+ megnéztek egy filmet. Őt sem ejtették a fejére, nagyon is jól tudja milyen egy rendes randi.

2009. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vááááá. Alapszabály. Sosem fizetsz egy randin. Max egy kávé, de az is nagyon max. Te légy a férfi, te irányíts, különben nem fognak tisztelni. Ha azt teszed amit ő akar és kiszolgálod, akkor nem leszel számára kihívás, ő sem tesz erőfeszítést érted.
2009. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm...Koszi a válaszokat. Egyébként pont,mintha megerezte volna, ma mondta,hogy legközelebb o fizet mindent. En meg persze nem ellenkeztem. Meglátjuk, komolyan gondolta-e..
2009. nov. 24. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!