Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy egy-egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy egy-egy rosszul sikerült randi után a csaj 8-9 év elteltével is egy darab sz@rnak néz?

Figyelt kérdés

Teszem azt randiztam a lánnyal 14 évesen és és a mai napig leereszkedően néz rám, mint valami fogyatékosra.


Más lánnyal meg 6 évvel ezelőtt volt egy sikertelen randim és úgy tud rám nézni, mint egy anyagyilkosra.


Szintén már lánnyal évente találkoztam és teljesen megváltoztam sokkal tökösebb lettem, de ugyanolyan bénának tartott a viselkedésem alapján. Csak a fejét csóválta azon, hogy valami férfiasat csináltam, nem jutott el az agyáig.


Nem fogják fel, hogy változnak az emberek?


23/F


2010. jan. 19. 14:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

"teljesen megváltoztam sokkal tökösebb lettem"

megértem ezeket a lányokat:)

2010. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
te azzal a randival ha rossz benyomast tettel akkor meg vagy egy lanynal belyegezve. probald nekik finoman (ne hangosan es durvan!!!) elmondani/bebizonyitani h te mar mas szemely lettel. nem kell ezen felkapni a vizet. pont mint a tanaroknal...ha az elso nap rossz benyomast teszel akkor sz@rnak rad es meg azert is rossz jegyet adnak...
2010. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Berögződött hülye viselkedés...

Mutasd meg, hogy ki az ász! :D

2010. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Miért is zavar ez téged?

Fasza csávó vagy, lesz@rod.

Töketlen csávó vagy, emészted magad rajta.

Te mondod, hogy tökös vagy. Ha úgy is van, mit foglalkozol velük??? Ilyet csak a lúzerek tesznek. :P

2010. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
14:43 Mert? Mióta baj az, hogy valaki jobban összhangban van önmagával?
2010. jan. 19. 14:58
 6/21 A kérdező kommentje:
Azért, mert minduntalan eszembe jutnak ezek a kérdések. Talán kevesebb vagyok ettől, hogy vannak sérüléseim?
2010. jan. 19. 14:59
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem a sérülés a lényeg, hanem, hogy nem hagyod begyógyulni.

Lelki sérülései mindenkinek vannak, de van akinek szépen hegesedik a lelke, meg van aki állandóan felszaggatja, tehát úgy néz ki, mintha friss sebek lennének azok, és van aki elhanyagolja teljesen, de így rendesen be sem gyógyul neki, az olyan, mintha gennyes lenne. Na ez a nem mindegy!

2010. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hogy lehet úgy begyógyítani, hogy ne fojtsd el? Ha elfolytod a dolgokat mégrosszabb lesz, mert testi tüneteid lesznek.
2010. jan. 19. 17:33
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért, mert tudja, hogy az vagy?
2010. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Dehát eltelt majnem 10 év. Te nem változtál meg 10 év alatt?
2010. jan. 19. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!