Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csajjal (aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajjal (aki tetszik nekem) először vagy másodjára találkozok (randizok) akkor, hogy köszöntsem? 1-2-3 puszi, ölelés? Hát a smárolást kihagynám mert az először még is milyen nyomulós dolog.

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
a 3puszi jó ötlet! Jah és a végén kérdezd meg tőle hogy "Találkozunk még?" lehet hülyeségnek tartod de én mindig megszoktam kérdezni :) 16F
2010. júl. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy először vagy másodjára... ha előzőleg puszival köszöntél el, akkor nyugodtan köszöntheted is úgy.
2010. júl. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy előtte milyen viszonyba kerültetek, de szerintem első találkozón 2 puszi az arc két oldalára a legmegfelelőbb, másodikon (ha az első randi tök jó volt) már mehet egy szájrapuszi. Az ölelés meg kísérheti ezeket :)
2010. júl. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jah és 20/L vagyok
2010. júl. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem mert mondjuk a 3 puszival én barátnak szoktam köszönni és nem akarom ,hogy azt higgye ,hogy csak egy egyszerű baráti beszélgetés
2010. júl. 25. 02:19
 6/9 bubuzéla ***** válasza:
Embere válogatja. Én a saját barátnőmmel se szoktam állandóan cupppogni meg ölelkezni csak szia azt kész.
2010. júl. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nyald meg a koldoket
2010. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem 2 puszi...mert 1 puszi eröltettett 2 puszi család 3 puszi barát.:)de ha közbe megfogod a kezét vag ycsak hozzá értsz a kezéhez nem fog megsértődni:)és nem is lesz túl nyomulós részedről:)

13/L

2010. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól még nem fogja azt hinni, hogy csak baráti, csak azért célszerű egy sima puszival indítani, mert a szájrapuszi nyomulósabb, és azért 2, mert az egy arcra puszi köszönésnek olyan fura (legalábbis számomra, valahogy úgy kerek, ha egy ide, egy oda) De ha utána rögtön megdicséred, milyen csinos, már 100%ig egyértelmű lesz, hogy nem csak barátságot akarsz :)
2010. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!