Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is nagyon leszűkít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon leszűkíti a csajozási lehetőségeket a koronavírus?

Figyelt kérdés
Előbb utóbb minden bezár, iskola, egyetem, nem lesz semmilyen rendezvény, buli, stb. Mindenki bezárkózik az otthonába. Akkor végül már csak az internet marad ismerkedési felületnek?

2020. márc. 11. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

e kérdésre adott válaszok alapján nem, mind azt írja, hogy nem befolyásolja őket


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%
Maximum az egy eve meg a falujat lerohano migranshordaktol rettego Magdi neni zarkozik be az ezer kilo felvasarolt lisztjevel. Nem tudom, te hol elsz, de itt ugyanugy mennek az emberek mindenhova, ahova akarnak. Senki nem ucsorog otthon. Ha be is zarnak barmit, maximum 2-3 honap es ujra visszater minden a normalisba. Gondolom nem halsz bele, ha ket honapig nem tudsz csajozni.
2020. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sztem ez a hisztéria az agyat szűkíti
2020. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!