Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális hogy Badoo-n való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy Badoo-n való megismerés után váltottunk 10 - 15 mondatot és 2 - 3 nap múlva személyesen tali? Nem gyors ez így? Vagy csak én vagyok lemaradva a fejlődésben?

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Ezt igénylik a nők, normális.
2020. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez így normális. Hiába üzengetsz akár hetekig is, úgyis élőben derül ki hogy lehet-e köztetek valami.

De ha neked ez gyors, nyugodtan mondd meg neki.

2020. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Normalis. Nincs ertelne illuziokat kergetni, megkedvelni egy nemletezo elkepzelt szemelyt. Plusz elso randi meg nem ajtostol hazba, tobb visszafogott talalka is lehet.
2020. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Én már nem is leveleznék senkivel, hanem egyből találkozót kérnék. Már meg is tettem, de mindig lekoptattak. Férfi vagyok. Nincs értelme az internetes ismerkedésnek, beszélgetésnek. Idő és energia pazarlás.
2020. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Én biztos nem randiznek 10-15 mondat után, de te tudod, mennyi felesleges időd van.
2020. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Ha sokáig cseteltek csak elképzeltek vmit aztán csalódás lesz
2020. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

#5össel értek egyet.

10-15 mondat az kb arra elég, hogy megtudjam, mivel foglalkozik, hol lakik. Ennyi után én nem is kezdeményezném a randit, az fix.

2020. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

3 nap elég, a 15 mondat viszont kevés.


F

2020. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

En lany vagyok es biztos ilyen rövid idő alatt nem találkoznék senkivel.

Legalabb heteknek, honapoknak kell eltelnie nekem, szerintem eloszor sokat kell beszélgetni abbol is lejön hogy milyen a masik.

2020. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rockarc ***** válasza:
49%

Azt nem tudom, hogy miert csak 10-15 mondatra futotta 3 nap alatt, ennyire nem erdeklodtok egymas irant? A 3 nap boven sok is tud lenni. A 15 mondat viszont eleve sugallja, hogy ebbol semmi nem lesz. Ez az ember nem megismerni akar, ha erted mire celzok.


Aki pedig honapokig akar levelezgetni, az nem part keres, hanem unatkozik. En tuti nem tudnek olyan embert komolyan venni, aki latni sem akarja a masikat honapokig. Kinek van erre szuksege? Honapokig epiteni valamit, aztan kiderul, hogy a sokszaz dologbol csak az az 1 volt, ami mukodott, mert eloben meg egy csomo mas nem stimmelt? Akkor mi van? Sok csalodas lesz meg ebbol.


43F

2020. márc. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!