Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nehéz "feldolgozno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz "feldolgoznom", hogy végre találkoztam egy normális férfivel?

Figyelt kérdés

8 évig voltam egy olyan párkapcsolatban, aminek fele volt csak boldog. Teljesen tönkrementem volna, ha benne maradok, így kiléptem belőle.

Aztán megismerkedtem egy férfivel, aki foglalkozik és törődik velem,kedveskedik, figyel rám, türelmes velem. A probléma az az, hogy az előző kapcsolatomban ezeket nem igazán tapasztaltam meg, így most nekem ez nagyon fura, hogy így viselkedik. Félreértés ne essék, tetszik és jólesik,hogy ilyen. Csak úgy érzem nem tudom ezt kezelni.


2020. jan. 23. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Pontosan tudod,hogy te is hibás voltál egy részben az előző kapcsolatnál. Most félsz, akaratlanul is kihozod a másikból a rosszat.
2020. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ehhez idő kell, nem kevés, mire megszokod. Én 4 hónapja vagyok egy ilyen kapcsolatban majd’ 10 év párkapcsolati és ismerkedési kudarc után. Tudtam, hogy nem fogok tudni átkattanni rögtön erre az új állapotra, de még annál is több idő és nehezebb volt megszokni, hogy ő igazat mond, lehet rá számítani, megbízható.

Mostanra nyugodtam meg, úgyhogy szerintem te is adj magadnak idő, ez egy folyamat. Ezt is meg kell szokni. Arra pedig ügyelj, hacsak nem ad rá okot, akkor ne piszkáld előzetes rossz tapasztalataid miatt, ne vetítsd rá, ha nem szolgált rá.

2020. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
61%
Ha fejben helyre kerülnek a dolgok, akkor már oké lesz minden. Nem ehhez voltál hozzászokva, de a helyére kerül majd minden.
2020. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
" Csak úgy érzem nem tudom ezt kezelni." Nem kell ezt KEZELNI. Fogadd örömmel és igyekezz viszonozni!!!!!!
2020. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!