Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a gond vagy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond vagy csak az élet nem úgy adja ahogy szeretném?

Figyelt kérdés
Már jó pár éve mondom hogy, de jó lenne egy csaj, csak valahogy ez még nem jött össze.Suliban is jól megvoltam a csajokkal, mindig is jó véleménnyel voltak rólam, de valahogy odáig sosem jutottam hogy, járjak is valakivel.Nem vagyok elhízva se unalmas, sőt a legtöbb vicceimen, hozzászólásaimon mindig nevetnek a csajok. Már egy jó ideje kondizok hátha, úgy több szerencsém lesz, pedig 8 éve folyamatosan sportolok. Nem tudom hogy az e a gond hogy, nem járok disco-ba , de én nem vagyok túlságosan oda érte, inkább baráti társaságggal összejövünk és jól elvagyunk valahol a városban. Csúnyának nem mondanám magam, inkább egy átlagnak.
2010. júl. 25. 17:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ezt eleflejtettem leírni: 19/f
2010. júl. 25. 17:45
 2/15 StephanieXx ***** válasza:

Valami gond csak leeht Veled.

Vagy nem jársz el szórakozni.

De..19 éves fiúknak már szokott lenni legalább egy lány,akivel jártak is.:)

2010. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hát így az elmondásod alapján nemtudom mi lehet a gondjuk veled a lányokkal,te egy erős 10es vagy ;)

nemfontos h diszkóba járj,csak ismerkedj mittudomén, pl strandon vagy akárhol az utcán vagy vmi.

2010. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én ugyan ez vagyok csak még jó képű is. :) szóval te nekem itt ne problémáz. :D
2010. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hehe jóképű :D

Nem tudom, én még akkor sem mondanám magamról azt hogy, jóképű, ha ezzel szenben mindenkitől ezt hallanám :D

2010. júl. 25. 18:12
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem az már kicsit nagyképűség lenne ha, ezt tulajdonságként elmondanám magamról :D
2010. júl. 25. 18:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet az a baj, hogy túl kedves vagy a nőkkel és túlságosan is futsz utánuk. Nézd le őket, alázd őket szavakkal és a lábad előtt lesz az összes.
2010. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Talán túl közel engedsz magadhoz mindenkit és nem vagy elég komoly. A lányok bohócnak tekintenek a vicceid miatt, ha mindegyikkel lelkizős vagy, akkor meg a barátnőjük leszel. Figyelj a mozgásodra, hangodra/beszédedre, talán túl gyerekes. Nem mondom, hogy játszd a macsót, ha elüt a személyiségedtől, de ez is lehet ok. Sajnos a nőkben ösztön ként is ott él a tipikus pasi képe. Másrészt meg túl lusták (hozzá vannak szokva) ahhoz hogy kezdjenek valamit veled, mert "a férfi dolga".
2010. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
uccsó kettőnek igaza van, nálam ez a baj pl, sztem nálad is. :)
2010. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előzőre reagálva valóban fontos hogy a nő tiszteljen, ezt pedig úgy lehet elérni hogy nem kapja meg amire vágyik. Ezért buknak a bunkó rosszfiúkra. Ha intelligensebb lányok érdekelnek, akkor kultúrhelyekre menj egyedül, és ott ismerkedj, csak akkor legyél is kezdeményező.
2010. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!