Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Három hete ismerkedtem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hete ismerkedtem meg egy sráccal. Eddig 3-szor randiztunk, és a harmadik alkalommal le akart feküdni velem, de én még nem álltam rá készen. Szerintetek is "jégkirálynő" vagyok?

Figyelt kérdés

Csak nem szeretném, hogy könnyűvérűnek tartson, és eldobjon miután megkap.

Pasik ti mit gondoltok erről? Szeretitek ha egy csaj nem adja könnyen magát?


22/L


2020. márc. 19. 13:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%

Teljesen mindegy, ha őszintén dugni akarsz, és elutasítod, akkor színészkedsz, taktikázol, játszmázol, mint egy agyatlan tinikeh. Nekem tök mindegy, hogy 3 vagy 30 randi után akar dugni, csak ne színészkedjen, meg taktikázzon, mert abból már kinőttem és amiatt fogom kib_szni a p_csába.


F/28

2020. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha még nem álltál készen, akkor teljesen jogos a döntésed. Nem vagy jégkirálynő.
2020. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Férfiként nem szexelek 3. randin


24/F

2020. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Jól teszed, hogy nem mész ilyenbe bele. 3×i randi még semmi egymás kiismeréséhez.
2020. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy a 20-as korosztálynak ez normál, de én három találkozás után nem ugranék ágyba senkivel.


35F

2020. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
7%
Jégkirálynő vagy az a minimum. Mégis mit hiszel, hogy ezzel majd bármit elérsz? Nem fogsz, csak azt hogy majd most hagy ott, jogosan. És aki azt meri irni, hogy az ilyen menjen is, miért is? Ez az egész csak azt jelenti hogy nem kell neki eléggé a srác, mert ha kellene, nem foglalkozna ilyenekkel. Énis bevágnám rá a durcit.
2020. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%

Nőj már fel bzmeg! Aki amiatt dob, mert korán szexeltetek, az megérdemli a sorsát.


Én a párommal a harmadik randin szexeltem, egy hónap ismertség után. Nem, nem volt bűntudatom amiatt, mert valamelyik aggszűz tróger szerint még hónapokat várnom kellett volna, ahogy amiatt sem volt, hogy két kapcsolat között volt egyéjszakásom. Nekem így esett jól, senkinek sem ártottam ezzel, a párom is tudja az összes ilyen dolgomat, akinek meg ez fáj, annak meg csak az csípi a szemét, hogy nekem ha van kedvem, lesz lehetőségem is, rá meg nem bszik senki, nemhogy vele. A párom meg nem lépett le, mert valamelyik aggszűz ezt mondta, hanem azóta is szeret évek óta, mert emberileg megtaláltuk egymásban a társat. És akkor szexeltünk, mikor adta a helyzet. És nem akkor, mikor nem verte odakinn egy barom sem a nyálát komplexusból, mert olyan úgysem lesz.


A pokolba már ezzel az idióta taktikázással, el kellene égetni az összes ilyen szutykot, ugyanazt csinálják, mint a vegánok. A fszfej hisztijeikkel elveszik az egészséges emberek étvágyát is.

2020. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

6-os! Az ilyen pasi nyugodtan mehet a fenébe, nem baj, ha otthagyja a csajt.

Persze, majd a nő azért fekszik le vele, pedig még nincs rá felkészülve, mert a pasi nyomul a 3. randin. Az ilyen pasi keressen magának prostit.

2020. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem, akkor fogsz lefeküdni a barátoddal amikor készen állsz rá. Viszont mivel a barátod is érző lény, könnyen lehet hogy ezt nem várja meg. Ha hitelesen tudod neki elmondani, hogy időre van szükséged,akkor valószínűleg várni fog egy ideig, de ha csak azért szívatod, mert kíváncsi vagy mennyire kitartó, akkor csúnya vége lesz.

Nem attól könnyűvérű egy nő, hogy valakivel lefekszik, hanem attól, hogy ez neki csak szex és szinte bárkivel hajlandó ezt megtenni pusztán az élvezetért.

41F

2020. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el az olyan szövegeket, hogy "megkap", "könnyen adja magát", stb.

Akkor feküdj le vele, amikor te is akarod. Ilyen egyszerű. Ha nem akarod, akkor ne. Akkor se, ha erőlködik. Ha akarod, akkor meg felesleges taktikáznod. Nem azon fog múlni.

2020. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!