Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találnék lehetőséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találnék lehetőséget?

Figyelt kérdés

Az a problem, hogy a neten a lányok instant frienzone-ba dobnak. Sőt a többségnél trashcan, nulla chance. Ha face 2 face, ott már megvan a deal, de sajnos a fél életem travel, így nem sokat tudok találkozni azzal aki van. A photo face-em 100X rosszabb mint a real, viszont eléggé elfoglalt vagyok napközben, így szinte zero a lehetőségem a személyes ismerkedésre.


Van erre valami solution, hogy a virtuál ismerkedésben feljebb toljam a chance-ot? Van olyan oldal ahol nem a gold diggerek, hanem a normális lányok, normális value role alapján ismerkednek?



2020. márc. 29. 01:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kapni fogsz az anyanyelv-maniasoktol xd
2020. márc. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Vazze, magyarul nem tudsz írni csak ilyen kevert angol-magyar kotyfalékot? Külföldi vagy?
2020. márc. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem, magyar. Viszont nem válaszoltál a kérdésemre. Amúgy meg a fiatalok többsége így beszél, nekem ez a style.


So, ha nem a kérdésemre akarsz válaszolni, kérlek droppolj.

2020. márc. 29. 01:35
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Te se tudsz magyarul irni, mi az a kotyfalek?🧐
2020. márc. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 opened paradise ***** válasza:
100%
Ez sucks.
2020. márc. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Bilingual King 👑
2020. márc. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de így nem lehet komolyan venni a kérdésed, ha komoly egyáltalán. Így én ennyi alapján is rögtön friendzone-ba tennélek, gondolkodás nélkül.
2020. márc. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ne azzal foglalkozzatok már hogy milyen style-ba tettem fel a kérdésem! Amelyik lányra a netem rá flashelek, az sosem jön össze, mert a face-em nem okés, mármint a photo face-m.

Viszont alig van időm a személyes randikra, vagy ismerkedésre. Mondhatni job hopper vagyok, de nem magamtól, a cég pakolászik ide-oda.


Beszélgetős-ismerkedős oldalakat scannelgetnék, de igazából nem találtam ilyeneket. Tud valaki ilyeneket?

2020. márc. 29. 01:46
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak a külsőddel lehet a gond hanem a fejedben is. Ez a "hungrish" szöveg valami borzalmas. Én még csak barát zónába se tennélek.
2020. márc. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Use f@.sza képszerkesztő bro.
2020. márc. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!