Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok olyan oldalt ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan oldalt ahol lehet alkalmi partnert keresni és nem fizetős?

Figyelt kérdés
Ahol profi hölgyek hirdetnek az nem érdekes

2020. márc. 29. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a csajok nem keresnek alkalmit, arra bármikor találnak, inkább barátot, társat keresnek.

A Love.hu-elvileg kereshetsz,de alkalmi nem nagyon van.

Minél nagyobb városban élsz annál egyszerűbb, én Kaposvári vagyok,itt nem nagyon van senki, már egy sugarbabyn gondolkodtam ...

2020. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Tinder.
2020. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen nőre vàgysz, de a szép, igényes, önbecsüléssel rendelkező nők nem fognak beállni ingyen k.rvának :)

Ezt csak azért mondom, mert írod, hogy fizetősek nem érdekelnek.

Nehogy azt hidd, hogy egy magára adó nőért kevesebbet kell fizetni ilyen vagy olyan formában...

2020. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen igaza van a 3#nak,a nők pénzbe kerülnek,csak van aki ajándékokat,vesz, vacsorázni visz, wellness-ezni visz,van aki kifizeti a tarifát a prostinak, de én is szívesebben fizetnék egy amatőr lánynak.F
2020. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
56%

Az alkalmi kapcsolatokkal a nőknek tele van a hócipője.

Teccik tudni a 80-90%-uk tartós kapcsolatot keres, mert az normális. Erre fütyiket mutogatnak nekik, és oda írogatják, hogy úgy megsználak, mert a férfiaknak meg az a normális? o.O

Olyan jól indult az online ismerkedés 15 éve, mostanra elértük, hogy bár egyre több szingli van, egyre kevesebben ismerkednek a neten...


Egyszer egy hajléktalan mutogatta nekem a fedél nélkül-t.

Mondtam neki, hogy nincs nálam pénz, de szívesen elolvasom, és visszaadom.

Erre ő így felelt: "Barátom, Jézus koporsóját sem őrizték ingyen"

A lényeg, hogy vagy így, vagy úgy, de fizetni fogsz.

Én speciel jobban szeretem amikor apránként kell csak tejelni (Mondjuk havonta :D) és lefekvéskor el hangik a jó éjt drágám amit egy csók követ...

2020. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
eromodo
febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiányos nőt keress.

Nem tudom hol, inkább a való életben.

Nekik nem kell kávé, üdítő, fagyi, hambi, vacsora,virág, szóval semmi. Mert egész egyszerűen azt gondolják hogy ők nem érdemlik meg.

De ez is sajnos csak addig működik amíg a barátai, rokonai ki nem nyitják a szemét. Vagy magától öntudatára nem ébred.

Szívesen.

febr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!