Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megkérdezni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megkérdezni, hogy ne hasson szemrehányásnak?

Figyelt kérdés

Miért nem jelentkeztél napok óta

"Azt hittem elfelejtettél" sem tetszik. Ötletek?

Elég jól haladt az ismerkedésünk, de ez a kva helyzet közbe szólt...


2020. márc. 30. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te miért nem kerested?
2020. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hello,rossz a telefonod?

Csak nem beteg vagy?

2020. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"Azt hittem érdekellek, te hazug kutya. Erre napok óta nem írsz. Pont ugyanolyan szemét vagy mint az összes többi pasi, remélem elkapod a vírust és meghalsz."
2020. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd meg, csak írj neki. Folytasd a beszélgetést ahol félbe maradt.
2020. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te idióta s...fej.Rossz a kib....tt telód?Mi a büdös francért nem hívtál?És ne fogd a sza..s karanténra.
2020. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm mindet, nem csalódtam :D:D legalább röhögtem rajt, az a so jó indulat, humorral keveredve, bár nem akarlak dícsérni titeket!
2020. márc. 30. 21:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Irtal neki azota? :)
2020. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En is hasonlo helyzetben vagyok egyebkent, de nem tudom mi legyen. En vagyok a no.
2020. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem írtam neki (nő vagyok) legutóbb én írtam, úgy alakult,hogy felváltva szoktuk keresni egymást, rajta lenne a sor!

Ha megint írok akkor meg azt hiszi nagyon odavagyok érte (ambe van valami) vagy nagyon ráakaszkodom..

vagy csak túl van agyalva az egész,és írom kellene egyszerűen, hogy na hogy vagy??

2020. márc. 31. 00:25
 10/11 Rockarc ***** válasza:

Ha nem ir napok ota, annak oka van. Valoszinuleg nem lelegeztetogepre van kotve, szoval nem nagyon erdekled. Ha egy ferfi akar toled valamit, az irni fog. Ha ugy gondolod, hogy adtal neki eleg visszajelzest, ami alapjan o is elhiszi, hogy van jovoje a dolognak, akkor hagyd.


Ha csak par smile-bol kellett volna rajonnie, hogy szabad a palya, akkor talan erdemes lenne irni neki. Az se baj, ha nyomulosnak hat, a ferfiak egyszeru lenyek, az utalgatasok, meg celozgatasok nem utik at az ertetlenseg falat. Tudom nem kenyelmes felvallalni egy ilyen dolgot noi reszrol, de tekints ra ugy, mint utolso lehetosegre. Ha osszejon jo, ha nem, akkor is, mert le tudod zarni. Nem leszel tole kevesebb.


De jo esellyel az elso lehetoseg all fenn. Masra forditja mar az energiait. A kesobbiekre azt tudom javasolni, hogyha megvan reszedrol a szimpatia a masik irant, akkor probalj meg kozerthetobb lenni. Siman mondhatsz olyat, hogy nem sok emberrel mentel el masodik randira, mert ennek is jelentes tartalma van. Ezzel fenntartod az erdeklodeset es kisebb az eselye, hogy mas is kepbe tud kerulni, mert most nyitott allapotban van. Iranyitsd magadra a figyelmet, azt erezze, hogy fejlodik a kapcsolat, nem azt, hogy kiallt egy probat es a fene tudja mennyi van meg, mire egy biztato mosolyt ki tud csalni beloled.


De sokan tenyleg nem ertik, hogy mit kommunikalnak felejuk a nok. Neha en is elcsodalkozok, hogy vajon most ez mi volt? De mivel sok verzio lehetsseges, es egyik sem tunik olyannak, amire ki van hegyezve a dolog, csak talalgatni lehet a szandekot. Az meg nem jo. Erezni kell a szandekot, nem pedig bizonytalansagban tartani a masikat. Lehet trukkosen kerdezni, de a szandek egyertelmu legyen.


44F

2020. márc. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!