Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz lenne megkérdezni nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne megkérdezni nőként ebben a szituációban, hogy mégis mit várjak? N26

Figyelt kérdés

Röviden: kezdeményeztem egy pasinál (25), volt egy randink, ahol nagyjából tapogatóztunk a másik szándékait illetően. Én megmondtam neki, hogy szívesen adnék egy esélyt ennek. Ő vidáman válaszolta, hogy akkor keressük majd egymást.

Aztán feljött a második randi lehetősége, de neki Pestre kellett utaznia, ami oké érthető. De egész idő alatt szrt a fejemre, naponta írt két sort, arra sem tudott időt szakítani, hogy levelezzünk. Persze szabadkozott hogy nagyon sok a dolga. Tegnap haza érkezett, de csak annyit írt, hogy most is nagyon elfoglalt. Nyilván vár az ember pár napot, de hülyét nem akarok magamból csinálni, de persze hisztizni sem fogok neki, hogy na akkor mikor találkozunk... viszont én szeretnék tisztán látni. Ha meggondolta magát, inkább mondja meg, és nem kattogok tovább. Szerintetek gáz lenne megkérdezni? Ha megkérdezzem, mennyit várjak, és hogyan tegyen fel ezt a kérdést?


2019. febr. 24. 13:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a hajó elment.

Ne alázd meg magad, hogy Te írogatsz neki. Ha akarna valamit, többet jelentkezne. De ő lepasszolt. Ez van.

2019. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, minek futsz olyan szekér után ami nem vesz fel, de most komolyan! Ha érdekelnéd keresne, nem tűnne el bizonyos időszakokra... Ne alázd meg magad, feleslegesen reménykedsz, találsz olyat majd aki valóban szeretne veled ismerkedni, ő nem az.
2019. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit se várj, ne alázd meg magad. Majd ő keres ha akar, ha nem akkor fütyülj rá. Bármennyire sok dolgom van, időt tudok szakítani ha úgy van 1-2 üzenetre. Annyira nem lehet fáradt és elfoglalt hogy egész nap egy sort ne tudjon írni.
2019. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Találni találok... velük viszont én nem akarok ismerkedni :D
2019. febr. 24. 13:27
 5/19 A kérdező kommentje:
Szokott írni naponta pár sort, de egyrészt jellegtelen dolgokról, másrészt meg látom, hogy fent van messengeren 2 órát, de nekem bszik írni. Tudom, hogy nem éppen elegáns dolog, de mégis csak meg fogom neki mondani, hogy illett volna legalább nem elhizetni velem, hogy akar tőlem valamit.
2019. febr. 24. 13:30
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Majd hívlak, majd beszélünk, majd keressük egymást.

No vagy, nem tűnik fel hogy a tipikus női lerázó szöveget mondta ?

2019. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Most azért, mert nem írogat 10 percenként 250 karaktert, komolyan?

Szerintem egy ilyen utolsó lehetőségkent hozd fel neki a randi témát, és ha nem olyan válasz érkezik, amivel meg lennél elégedve, simán offold, ne keresd többet.

2019. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Férfi az illető, én vagyok a nő
2019. febr. 24. 13:31
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.fogja kimondani. Olvasnod kéne ezekből a jelekből. Szóval hagyd már a ...csába
2019. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
7 -es, a te megoldásod tetszik, ez lesz!
2019. febr. 24. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!