Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom milyen szandekai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom milyen szandekai vannak?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel kozel kerultunk egymashoz es be vallotta, hogy bejovok neki meg szimpatikus vagyok neki. Mikor nevetek annyira zavarba hozom szegenyket hogy elvorosodik.

Mindig o tett felem lepeseket en kezdetben alig de mikor eszre vettem hogy itt tobbrol van szo mint szimpla jo beszelgetopartnerek en is nyitottam fele.

Kezdetben kicsinek hivott azt egyszer csak amikor szoba kerult hogy ki vagyok en neki akkor azt mondta hogy nem vagyok senki az eletebe... Pedig latszik rajta, hogy nem vagyok neki kozombos.

Ritkan is beszelunk ami nem baj, mert annyira nem szeretem ha valaki allandoan irogat.

Egyszeruen nem tudom milyen szandekai vannak felem

Segitsetek!



#Kessze #kussza #visszony
2020. ápr. 1. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmondta hogy bejössz neki és szimpatikus vagy, ennél egyértelműbben hogy lehet a szándékot jelezni? Folytassátok amit eddig és ismerkedjetek, de most a járvány miatt úgysem nagyon tudtok találkozni.
2020. ápr. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki kell ugrasztani a nyulat a bokorból, kérdezz rá.
2020. ápr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

En mar az elejen sejtettem mi a szitu🤣 es be is igazolodott az ilyen kisfiúk csak cselnek hasznaljak ezeket. Szoval csajok ne doljetek be ilyenek.

Vizet isznak es bort predikalnak

2020. ápr. 2. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!