Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli lányok/nők! Ti örülnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok/nők! Ti örülnétek annak, hogyha egy fiún/férfin látszódna az, hogy "érdeklődik" irántatok, sőt hosszabb távon szívesen randizna, vagy akár össze is jönne veletek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 1. 09:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Nálam a max. korkülönbség +10 év a férfi javára. De ez nagyon a maximum. Fiatalabb férfival nem szívesen jönnék össze.

Ezt mondom most, aztán ki tudja mi lesz. Ha megszeretek valakit, nem hiszem hogy fog számítani, hogy 32 éves vagy 44.


33N

2020. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, egy konrkét helyzet van az életedben, amire gondolsz? Mert akkor érdemesebb lenne úgy kérdezned. Hány évről van szó? Szerinted jó vagy nála? Ezt lehet látni.


Ha valakinek bejössz, akkor egyértelmű, hogy örülne neki.

2020. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Kérdés, miben nyilvánul az meg, hogy érdeklődik irántam. Ha néha néz, kedvesen mosolyog stb., az vonzó, ha ő is vonzó, és azért hízelgő, ha nem annyira vonz. Ha zaklat, taperol, követ, facebookon írogat kéretlenül, az gáz. Illetve ha nagyon igénytelen a pasas, az zavaró, mert amiatt elgondolkodom azon, hogy én is annyira igénytelen vagyok-e, ha azt hiszi, hogy van esélye nálam

2. Plusz 15 év számomra még belefér korkülönbségként, a nálam fiatalabbak nem szoktam bejönni.

2020. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha teszik nyílván igen
2020. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Pont azert lennek szingli, mert nem talaltam senkit. Egy pasi attol nem lenne vonzobb, hogy tetszem neki. Hanem lenne egy pasi, aki nagyon tetszik, es akkor persze, hogy a seggem a foldhoz vernem, ha erdeklodne irantam.
2020. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki,ha meg van a szimpátia.
2020. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik nyilván örülnék, hogy kimutatja, hogy én is neki.
2020. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Naná, de csak ha én is ilyen érzéseket táplálok iránta, tehát ahogy előttem írták külsőre és belsőre is jöjjön be, és nekem még az is kell, hogy el tudjam képzelni magam mellette, hogy tényleg vannak bennünk közös dolgok, működhet a dolog. Ha ez megvan, akkor IGEN.
2020. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!