Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Női szemmel vonzóbb egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel vonzóbb egy férfi aki érdeklődik autók iránt?

Figyelt kérdés
Mint egy olyan férfi akinek az autó csak közlekedési eszköz? Vagy ez a kérdésfeltevés eleve csak férfiak fejében fordul meg?

2019. júl. 27. 10:42
1 2
 1/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%
Nekem az autó egy jármű. Így nem releváns. Tök mindegy, hogy a foci vagy a horgászat, esetleg az autók a mániája. Legyen. Egyik sem izgat, de elfogadom ha a páromat meg érdekli.
2019. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Nekem egy ilyen nő jó lenne 😄😄
2019. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Mármint, ha autóbolond? Megszállott?
2019. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Engem férfiként sem érdekel a legtöbb "kötelezően férfias dolog", úgymint: kocsik, foci, barkácsolás.


Autók... Számomra csak az számít, hogy


1.Elnyűhetetlen legyen, még az én bénázásaimmal is

2.Ne legyen olyan ronda, mint a mai autók 80%-a amik inkább emlékeztetnek egy gömbölyű sóder-kőre, mint autóra...


Miért nem tudnak manapság is olyan szép kocsikat csinálni, mint a '80-as években és előtte?


[link]

2019. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
A jövő autója: [link]
2019. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Férfi létemre a kocsi csak egy eszköz nekem. Megnézem a szép és drága kocsikat, de meg se fordul a fejemben hogy hú de jó lenne egy Bmw terepjáró vagy egy hasonló drága kategória. Nem lennék tőle se több se kevesebb.
2019. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

#5


Szörnyű! Annyira semmilyen és jellegtelen. Pedig nem vagyok kocsimániás, de ezekben semmi olyan nincs, amitől különleges lenne.

2019. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen hidegenhagy, hogy érdeklik ez autók vagy sem, az se izgat, h van e autója.

Amúgy szerintem a férfiaknak se attól lesz vonzó egy nő, ha folyton a sminkekkel,körömlakokkal foglalkozik, amihez nem is tud a férfi hozzászólni.

2019. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
Nekem bejön, ha egy férfi szereti a luxusautókat, sportautókat :) Persze ha meg is engedheti magának. De ne legyen totál autóbolond.
2019. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Egy nagyon sikeres, férfias, karizmatikus, szexi férfi a férjem. Imádom. Nemcsak, hogy nem szereti az autókat, de nincs is neki, futva vagy biciklivel jár. Nem képvisel értéket számára az autó. Csak egy drága tárgynak látja, ami viszi a pénzt. És én egyetértek vele.
2019. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!