Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek előfordult már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már olyan hogy valaki csak dühből, sértődöttségből tiltott le mindenhonnan de közben meg még érdekeltétek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, gyakran elofordul
2020. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt lehet, hogy ez történt részlegesen a másik félnél...
2020. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sokszor csináltam ilyet
2020. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, még olyan 16-17 évesen rendszeresen csináltam ilyet én is. Amint lenyugodtam, feloldottam a tiltást, és minden ment utána a régiben. Általában fordítva is ez volt a helyzet.


Azóta felnőttem, és csak felnőttekkel is ismerkedek, szóval így már nem jellemző.

2020. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, igaz nagyon régen. Később feloldott és írt megint, aztán még képes volt csodálkozni rajta, hogy egy ilyen húzás után már nem vagyok rá kíváncsi.
2020. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!