Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy valakit egy kicsit érdekeltetek, majd hirtelen elment tőle a kedvetek?

Figyelt kérdés
pl az én esetemben (24F), amig nem volt meg az első találkozó (odáig barátok voltunk) addig minden jó volt, aztán jöttek a lekoptató, ingerlékeny levelek. Kiderült, azért találkozott velem, mert sejtette hogy többet akarok, de számára ez nem derült ki (persze hogy nem, első randin nem nyomulunk...), és innentől úgy látszik még mint barát sem kellek :/
2011. ápr. 27. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy időre akaszd szögre, és nézz más lány után. Ha ez idő alatt elkezd hiányolni majd jelentkezik, ha nem jobb is hogy így alakult.
2011. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát igen. Csak a lereagálás módja amit kifogásolok. Ha elmondhatnám neki, és azt mondaná hogy nem, maradjunk inkább barátok: semmi baj. De igy, hogy még én jöjjek rá...


De maradjunk a témánál :P

2011. ápr. 27. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen,előfordult már.Volt amikor azért,mert már nem tetszett az illető,volt,hogy azért mert megijedtem.Mindig ez van,1 lépés előre,2 hátra,mert beijedek.xD

De azóta megtanultam úrrá lenni a félelmeimen,így már ezzel nincs problémám.:D:D

2011. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy amikor kezdett volna kialakulni a szerelem, intimebbé vált a kapcsolatunk /nem testi értelemben/. Akkor ismertem meg olyan tulajdonságait, amik elriasztottak. De ezt egyenesen meg is mondtam neki. Így tisztességes.
2011. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Netes ismerkedés? A barátság mibenléte számomra nem világos, ezt ki tudnád fejteni hogy miként alakult ki, és hogyan is néz ki az esetetekben?
2011. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem netes ismerkedés... már ismertük egymást fél éve (évfolyamtárs)


csak kiváncsi lennék, hogy mi olyan oka lehet egy nőnek, hogy úgy elmenjen valakitől a kedve, hogy az már barátnak se legyen jó

2011. ápr. 27. 12:36
 7/9 anonim ***** válasza:
hát van ez így, én is így jártam... meggondolta magát! nőknél gyakori jelenség, ba*sszál bele!
2011. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod a csajoknál a vonzalom az a tényező, mint nálad a kinézete. Ha találkoznál egy csajjal aki ronda lenne, visszalépnél te is :)
2011. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy van, ahogy az utolsó mondta, a csajoknak sokkal fontosabb a külső. A lány pedig valszeg csúnyának tart.
2011. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!