Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mit szólnátok, ha egy...

Lányok! Mit szólnátok, ha egy pasi debilnek nevezne titeket csupán sértődöttségből?

Figyelt kérdés
Egy olyan pasi, aki helyesírási hibák nélkül nem nagyon tud leírni pár mondatot sem… Azon sértődött meg, hogy közöltem vele, tudok arról, hogy milyen bunkón viselkedett az exbarátnőjével (nyilván én sem számíthattam jobbra).

2014. dec. 3. 03:28
 1/6 egybaba ***** válasza:
Mit vártál egy amőbától ? XD Azzal az 1 agysejtjével mit fog Neked írni ?
2014. dec. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan közölted vele. És hogy ő, komolyan mondta-e.

Amúgy ha te finom voltál, ő meg komolyan mondta, én nem tűrném ezt el. Függetlenül attól kivel hogy beszélt az előző kapcsolataiban. Velem így nem lehet.

2014. dec. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Neked meg mi közöd az exbarátnőjéhez?Beleugatsz a más dolgába pedig nem kérdeztek.Nem debilnek nevezik ezt de valami hasonló.
2014. dec. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit, az évek során már voltam minden, meg se hallom az ilyeneket. Leszarom mások véleményét.
2014. dec. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En fogyatekos hulye pcsa voltam, ha merges volt. Kuka.
2014. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as! Azt akarta, hogy én legyek a következő barátnője. Akkor szerinted mi közöm hozzá te IQ-bajnok? Vagy inkább szó nélkül kellett volna lekopnom, magyarázat nélkül?
2014. dec. 3. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!