Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor, hogyan szokás kimondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, hogyan szokás kimondani, hogy már együtt jártok, egy pár vagytok?

Figyelt kérdés

Hónapon óta randizok egy férfivel, általában a hétvégéket együtt töltjük, hétközben is kb. 1-2x együtt alszunk.

Ám egyikőnk sem jutott oda, hogy megbeszéljük, hogy akkor hogy is van ez. Nem merem még a páromnak hívni, ő szerintem néha lefekszik másokkal ahogy észrevettem...

Már bemutatott pár barátjának,beszél rólam,terveztünk közös utazást csak most ugye elmaradt, de mégsem érzem, hogy ez egy igazi komoly kapcsolat.

Rákérdezni nem merek, mert lehet beparázik stb. és többet nem látom.

Eddig egyértelmű volt ha komoly egy kapcsolat, vagy volt akivel meg is beszéltük de most nem tudom mit tegyek...



2020. ápr. 3. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne ámísd magad, csak megdug párszor
2020. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hellmano ***** válasza:
92%
Jaja eltoszogat kötöttségek nélkül, ebből nem lesz kapcsolat. Meg írod is, hogy másokat is fugáz melletted.
2020. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem zavar hogy mással is lefekszik melletted ahogy észrevetted? Ha komoly kapcsolatot akarsz akkor neked kell tisztáznod hogyan álltok. De úgy látom félsz hogy ezek után nem kellenél neki tehát már kiszolgáltatott vagy a kapcsolatban. Gondolom kényelmes hogy a pasi sok mindent készen hoz a kapcsolatba, de mellette sajnos szemet kell hunyjál a többi kapcsolata felé.


Nem vagy nagyon kicsit megalkuvó?

2020. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Más női is vannak. Esetleg komoly is. Nekem soha nem sikerült ilyen nőt öszeszednem mint te sajnos, pedig sok férfi álma vagy. Nem kérdez, nem kér, nem gyanakszik, nem féltékeny, sőt megtisztelve érzi magát, hogy a férfi használja. Amúgy teljesen természetes hogy más nőkkel is szexel....ja nem, bocs.

gondolom a dumája meg van.

2020. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De nyilván engem is zavar, hogy valószínűleg mással is lefekszik.

De amugy igen, elég megalkuvó vagyok sajnos.

Másfelől én megkedveltem, néhez lenne nélküle.

2020. ápr. 3. 10:42
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Ti nem vagytok egy pár, ez elég egyértelmű, hiszen másokkal is lefekszik. Csak használ téged, te pedig simán elfogadtad a játékszabályokat.


Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?

A megismerkedéstől számítva mikor feküdtél le vele először?


Hónapok óta randiztok, és azt írod, hogy nehéz lenne nélküle?? Atyaég...úgy beszélsz, mintha egy élet kötne össze benneteket (közös vagyon, gyerekek, stb.)


33N

2020. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Hàt akkor? Problem solved. Amíg neki jó így, addig változás nem lesz. Bár, ha esetleg majd, valamikor szakítani akarnál vele, akkor lehetnek majd problémák. Az ilyen pasik nem szokták csak úgy hagyni, hogy elsétáljon a csaj. Zaklathat, bántalmazhat is, de hát majd meglátod akkor, ne szaladjunk ennyire előre.
2020. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontosabb annal, hogy hogy hivjatok egymast (parom - nem parom), hogy mik a szabalyok. Ezeket pedig kozosen kell lefektetnetek.


Es totalisan megertem, hogy felsz elvesziteni, de hidd el, hogy hosszu (sot, közep) tavon semmi ertelme tulsagosan megalkudni.


De szerintem gondold at, hogy PONTOSAN mit szeretnel a "komoly kapcsolat" cimke alatt (pl. heti 3x talalkozunk, nem fekszunk le masokkal) es azt mondd el neki.

2020. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad, hogy máskor egyértelmű volt, hogy komoly kapcsolatról van-e szó. Ezzel meg is válaszoltad a kérdésed, miszerint érzi azt az ember, ha ők egy párt alkotnak. Vagy épp csak összejárogatnak.
2020. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Marha komoly kapcsolat, ahol összefekszik másokkal. Te csak az egyik macája vagy max.
2020. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!