Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mièrt hív el, mièrt keres, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt hív el, mièrt keres, ha kèsőbb visszakozik?

Figyelt kérdés

Negyedszer csinàlja meg velem, hogy elhív programra, aztàn mielőtt mennènk, talàl kifogàst, hogy elhalasszuk stb.


Ezen kívül minden nap keres, vagy ír vagy telefonàl èrdeklődik beszèlgetünk stb. úgy èrzem èrdeklem de amint beadom a derekam egy megbeszèlt talàlkozóra (ami nem az hogy vèletlen összefutunk a vàrosban ès beszèlünk fèl óràt hanem rendes szervezett program) kihàtràl.

Elvileg ő is szingli nincs senkije.


2020. ápr. 3. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Mert megijedt.Szeretne talizni,de valamiért nem mer,kevés az önbizalma.

Vagy meleg.

2020. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Én is voltam már háromszor ebben a helyzetben.

Az első alkalommal a pali csak részegen keresett, aztán mikor kijózanodott tudomást se vett rólam, sokáig tartott és nehéz volt beismerni, hogy csak akkor kellettem neki mikor más nem volt.

A második esetben rengetegszer megbeszéltük a talit amit addig mondogatott le amíg végül össze nem jött másik csajjal.

A legutolsó pedig az volt, hogy kétszer is lemondta hülye indokkal, majd mikor összejött végre akkor mondta el, hogy amúgy van valakije....

Megjegyzem, egyik esetben sem én kezdeményeztem. Az ilyen hozzáállású embereket hagyni kell.

2020. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Attól, ogy "elvileg" szingli, lehet több vas a tűzben, amik jobban érdeklik. De szóval kell tartani a többit. Akit lehet hülyíteni, azt hülyíti.
2020. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Vagy nagyon bizonytalan/félénk, vagy több lyukra játszik, és téged mint viszonylag biztosat talonban tart, amíg más, érdekesebb, de kétesélyes nőket próbál fűzni.
2020. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Fél a felelősségtől, egy álomvilágban él. Vagy lehet, hogy szereti a másikat szívatni.
2020. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Bizonytalan, jatszmazik, mást is a tűzben tart plusz HAGYOD. Maximum a harmadiknál úgy vágtam volna ki mint a sicc. Legyen már önbecsülésed
2020. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2020. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3 Végülis ha a kérdés alapján az illetō férfi mindennap tartja a kapcsolatot, akkor hogy jön ide az, hogy mások még ennél is jobban érdeklik ōt? Hogy kell ezt elképzelni? Aki mindennap pl. 3 lánynak írkál, meg hivogatja ōket, meg minden, annak van egyáltalán élete?


Ha valakit talonban tartok, akkor nem vesztegetnék rá ennyi idōt, aki mégis így tesz, az nem lehet valami komplett.


Volt hasonló tapasztalatom, sokáig én sem értettem, hogy miért viselkedik így valaki.. de az illetō egy füves junkie volt, végülis nem csodálkozom azon, hogy ennyire határozatlan s nem tudja mit kezdjen az életével.

Az ilyeneknek elég nagy zūrzavar lehet a fejükben, ami sokkal nagyobb gond, mint egy randi elhalasztása, tehát kérdezō, örülj, hogy neked ez a legnagyobb problémád:D

2020. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 hát, a mai világban írkálni nem nagy energia, nem veszi el az egész napot. Ha megnézed, mindeni kezében szinte nonstop ott az a szar és nyomja. Meg az emberek időbeosztása is eltérő. A mostani helyzetben meg még több ideje van az embernek.

A lényeg az, hogy az ilyet egyszerűen felesleges komolyan venni. Sokan fűznek egyszerre több embert, nem ő az első ilyen.

2020. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni mit akar. Nem közeledik egyèrtelműen.

De azt, hogy ír ne úgy kèpzeljètek el hogy oda vet kèt sort, hanem sokat ír ès azonnal vàlaszol. Ha telefonàl az minimum fèl de töbször volt hogy nègy óràn àt beszèltünk. Februàr közepe óta minden nap ez van.

2020. ápr. 4. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!