Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz ember vagyok amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok amiért visszautasítottam? (Gátlásos férfiről van szó, többi lent)

Figyelt kérdés

Megismertem pár hónapja egy személyt neten, akivel tök jól elbeszélgettünk, egész jó baràtok lettünk. Én teljes mértékben barátilag álltam hozzá, mondtam is neki nem is egyszer. Találkoztunk kétszer (szigorúan barátilag, semmi nem volt köztünk), élőben már nem ment neki olyan jól a beszélgetés, de én se tudtam nagyon mit mondani, mert nagyon látszott hogy két külön világ vagyunk.

Eddig oké, viszont elkezdett szerelmes lenni belém, iszonyat hamar szerelmet vallott, olyanokat mondott amiket én hosszú párkapcsolatban mondanék max, nem barátságokban. Próbálkoztam hogy vajon tudom e viszonozni, de sehogy nem sikerült.

Az OKOK amiért visszautasítottam:

-antiszociális, utálja az embereket

-retteg mindentől kb az elsö találkozás alkalmával csak sötétedés után lehetett hogy ne lásson embert.

-sehova nem lehet vele beülni, még egy boltba is csak fél óra izzadás után tud bemenni, csak sétálni lehet vele ott ahol nincsenek emberek. ajánlottam kedves, csendes helyeket hogy hova menjünk de ahol már 1 ember is van az nem jó.

-folyamatosan kirúgják a munkahelyeiről mert képtelen emberekkel lenni

-egy barátja sincs, még netes sem mert bár életben nem tud beszélni, a neten lekezelő mindenkivel

-10 éve nem volt senkije ilyen elvont kis animefiú szerepben ragadt, kb mint egy 13 éves szűzfiú, annyira esetlenül próbálkozik.

-mindig csak ezeket nyomatta hogy dögöljön meg az emberiség, értéktelen mindenki stb

-önbizalom nulla, folyamatosan győzködni kell hogy ér valamit közben meg a normális embereket lenézi mindenkinek olyannak kell lenni mint ő.


Nos az elején jól elbeszélgettünk, ezért egyeztem bele hogy találkozzunk,mert nekem mindenféle barátaim vannak legyen az intro vagy extrovertált. De ez már beteges kategória szerintem. Mióta megmondtam neki hogy hanyagoljuk a dolgot, nem fog menni a barátság se, azota minden social median zaklat hogy milyen undorító vagyok, amiért nekem csak az “alfák” meg a “menőférfiak” kellenek. Tényleg rossz ember lennék, mert nekem érett, jellemmel rendelkező, FÉRFIAS férfi kell nem olyan aki kb elájul ha embert lát meg mindentől fél?


2020. ápr. 6. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
A párkapcsolat nem jótékonysági esemény. Nem vagy rossz ember, akármi miatt utasítasz vissza valakit. Neked is jól kell érezned magad az adott kapcsolatban, ha nem érzed ezt, arról nem te tehetsz.
2020. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez amúgy nem gátlásos férfi, hanem egy rosszindulatú frusztrált kis pöts, aki tolta a látszatkedvességet.
2020. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Kamu provokatív kérdés.
2020. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz ember. De felfoghatná hogy ti nem illetek össze, már csak a felsorolt indokok miatt sem. Ezeket így elmondtad neki? Hogy miért nem jön be?


Egyébként is, teljesen jól teszed ha kerülöd az ilyen embert. Nem bántani akarom, de mindenki így jár a legjobban...

2020. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket elmondtam neki, csak kedvesebben azért.

Hármas: sajnálom ha provokatívnak tűnik de semmi nem kamu ebből, tudnék akár screenshotokat is mutatni hogy miket beszélt mindig de nyilván nem fogok privát beszélgetést kirakni a netre.

2020. ápr. 6. 15:00
 6/18 anonim ***** válasza:
5%
Ennél nagyobb örömöd ne legyen az életben, hogy kamu kérdéseket írkálsz.
2020. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Senki nem rossz ember, mert valakit visszautasít.

Amit viszont O csinált utána, az gusztustalan. Legalább megtudtad milyen is.

2020. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Masodikkal egyetertek. Ilyennel nem is baratkoznek, nem hogy meg randi vagy kapcsolat xD
2020. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy beteg egyed,ne keresd,eredj,keress rendes embert,rengeteg terem.
2020. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Beteg az uriember egyáltalán nem baj, ha te úgy érezted, hogy te annak ellenére hogy jelezted, hogy te barátilag szeretnél csak kapcsolatot, és ennek ellenére miután elküldted elkezdett zaklatni, nem mondanám egészséges embernek. Szerintem ha tovább csinálja kérj távoltartásit.


Mert hosszabb távon előbb utóbb neked lesz nagyon nehéz.


Ha ide írtál ezek alapján te se vagy biztos saját magadban, és sajnálod hogy visszautasítottad , mert nem akartad megbántani, mármint így értem, de van mikor ha az ember azt érzi, hogy nem, akkor bizony azt kell mondani, hogy nem. Félre kell tenni a nem akarom megbántani, mi lesz ha hülyeséget csinál érzést, ezt azok is kérdezhetnék akiket zaklatnak, hogy vajon nekik lelkileg ez az egész milyen. Neked se lett volna jó, ha mondjuk összejössz vele és utána mindent tiltana. Van egy betegség ami eszembe jutott, de ennyi info alapján így kevés lenne rámondani azt, hogy neki ez a problémája. Azt mondta szerelmes, de igazából nem volt szerelmes, és ha nem reagálsz nagyon intelligensen azzal hogy ezt most hagyjuk abba, akkor bizony nagy szarban lettél volna szerintem. Úgyhogy legyél nagyon büszke magadra. Az uriember meg reméljük eljut odáig hogy segítséget kérjen szakembertől.

2020. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!