Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedik egy intelligen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedik egy intelligens ember, hogy udvarol?

Figyelt kérdés
Pl a facén nagyon tetszik egy lány(25 éves).Ismeretlenül hogy nyissak,vagy mit mondjak,hogy ne tűnjek bunkónak és legyen folytatása a párbeszédnek?
2019. dec. 26. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ismeretlenül ne írogass, automatikus törlés általában, bármi ilyen próbálkozás.
2019. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

valahol olvastam hogy

"halottad meghalt rokonom/ismerosom"

"jaj bocs nem jo cimre ment"

"egyebkent jol nezel ki"-"kööl kóla?"


jo ugye?

2019. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 de hogy probalja meg? Csak kell irnia valamit, ha nem ir akkor?

igy az auto del-lel jobban jar ugy hogy lehet megis valami kapcsolatfelvetel tortenhet

pontosan ahogy most irtam elejen a kerdes epp errol szol hogy mit tegyen

nem pedig arrol hogy mit ne tegyen, magaban ez nem segitett

2019. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy intelligens ember is lehet a csajozásban egy szerencsétlen nyomorék, vagy egy Casanova, aki után tömegével bomlanak a nők
2019. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Írogass csak nyugodtan Facen lányoknak. Miért most az mennyivel jobb, ha ismeretleneket leszólít az ember az utcán? Főleg, ha nem látni egyértelmű jeleket, hogy tényleg szóba akar e állni az illető a másikkal. Én korábban itt ismerkedtem, de már áttértem jobban messengerre.. Mert mindenki messzebb lakik innen :( Aztán a környékbeliekkel kéne mégis csak ismerkedni, mert a fiataloknál a távkapcsolat nem működik mindig.


23/F

2019. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Semmiképp se nyomul idegenekre, hanem a spontán kialakukt, meglévő ismeretségekből sző valami komolyabbat, HA oka van rá egyáltalán. Amíg csak arra vagy képes, hogy aki random megteszik, annál bepróbálkozol, mert neked ennyi elég... Addig sosem leszel intelligens ember. Az intelligens ember nem kíváncsi csak úgy mindenkire kapcsolat céljából. Nyomós okai vannak kezdeményezni, nem a semmiből talál be másokat a hülyeségeivel.


Egy intelligens embernek semmi dolga egy olyan emberrel, akiről azt sem tudja, hogy milyen ember..

2019. dec. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Mikor unjátok meg, hogy konkrétan kapcsolati célzattal irkáltok rá vadidegenekre? Mi ez a proli viselkedés? Normális, intelligens ember nem azért ismerkedik, hogy kapcsolata legyen, hanem ugyanolyan barátságos és nyitott egy nagy szőrös pasira is, mint egy csinos nőre. Mert először az ember érdekli és miután megismerte az embert, csak azután dönti el róla, hogy egy ismerős marad, a barátja lesz vagy esetleg több annál. Undorító nyomorékol azok, akik azért mennek rá idegenekre, mert csaj kell nekik.
2019. dec. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

6-7


Ennek amit írsz, semmi köze az intelligenciához, mégha én sem értek vele egyet.

2019. dec. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig intelligens ember képes belátni, hogy mikor jobb, ha befogja és nem vergődik, mint akinek nagyon viszket és minden mindegy
2019. dec. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!