Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz ember vagyok amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok amiért visszautasítottam? (Gátlásos férfiről van szó, többi lent)

Figyelt kérdés

Megismertem pár hónapja egy személyt neten, akivel tök jól elbeszélgettünk, egész jó baràtok lettünk. Én teljes mértékben barátilag álltam hozzá, mondtam is neki nem is egyszer. Találkoztunk kétszer (szigorúan barátilag, semmi nem volt köztünk), élőben már nem ment neki olyan jól a beszélgetés, de én se tudtam nagyon mit mondani, mert nagyon látszott hogy két külön világ vagyunk.

Eddig oké, viszont elkezdett szerelmes lenni belém, iszonyat hamar szerelmet vallott, olyanokat mondott amiket én hosszú párkapcsolatban mondanék max, nem barátságokban. Próbálkoztam hogy vajon tudom e viszonozni, de sehogy nem sikerült.

Az OKOK amiért visszautasítottam:

-antiszociális, utálja az embereket

-retteg mindentől kb az elsö találkozás alkalmával csak sötétedés után lehetett hogy ne lásson embert.

-sehova nem lehet vele beülni, még egy boltba is csak fél óra izzadás után tud bemenni, csak sétálni lehet vele ott ahol nincsenek emberek. ajánlottam kedves, csendes helyeket hogy hova menjünk de ahol már 1 ember is van az nem jó.

-folyamatosan kirúgják a munkahelyeiről mert képtelen emberekkel lenni

-egy barátja sincs, még netes sem mert bár életben nem tud beszélni, a neten lekezelő mindenkivel

-10 éve nem volt senkije ilyen elvont kis animefiú szerepben ragadt, kb mint egy 13 éves szűzfiú, annyira esetlenül próbálkozik.

-mindig csak ezeket nyomatta hogy dögöljön meg az emberiség, értéktelen mindenki stb

-önbizalom nulla, folyamatosan győzködni kell hogy ér valamit közben meg a normális embereket lenézi mindenkinek olyannak kell lenni mint ő.


Nos az elején jól elbeszélgettünk, ezért egyeztem bele hogy találkozzunk,mert nekem mindenféle barátaim vannak legyen az intro vagy extrovertált. De ez már beteges kategória szerintem. Mióta megmondtam neki hogy hanyagoljuk a dolgot, nem fog menni a barátság se, azota minden social median zaklat hogy milyen undorító vagyok, amiért nekem csak az “alfák” meg a “menőférfiak” kellenek. Tényleg rossz ember lennék, mert nekem érett, jellemmel rendelkező, FÉRFIAS férfi kell nem olyan aki kb elájul ha embert lát meg mindentől fél?


2020. ápr. 6. 14:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Lényeg, hogy nem kell megfelelni senkinek, mert abba csak előbb utóbb lelkileg belebetegedne az ember, és aki úgy szeret ahogy vagy az meg csak ezt várja hogy önmagad legyél, nem akar megváltoztatni, elfogad úgy ahogy vagy, és tud is mit kezdeni nem csak veled, de mindeneddel együtt, az örömöddel is, a problémáiddal is, hiszen ezért igazi barát a barát. Nagy többségében az emberek online térben tapasztalataim szerint a baráti kezdeményezésből van amikor szerelem irányába viszik, online térbe is előfordul, vannak vicces helyzetek, vannak kellemetlen helyzetek, de aki azt hiszi hogy online térbe az emberek képtelenek ilyesmire, akkor nézzen meg egy ismert embert ahogy kiszáll a kocsiból és az első reakció, hogy mindenki sikitozva szalad oda, rajongásnak nevezzük, de van hogy emberek ezrei szerelmesek egy emberbe. :)


Ami számomra azért vicces mert ő is ember, és hát valószínűleg évekkel később a rajongó ha visszanézi magát esetleg a youtube-on hogy önkívületi állapotba hogy szalad haját tépve szinte, akkor vagy jót kacag magán, kívánom ezt inkább, vagy azt kérdi magától neee ez én voltam?


Az ismert embereknek ez a nehézsége, pl. Keanu Reeves gyakran annyira rettegett a rajongóitól, hogy hónapokig azt sem tudták hol van. Meg kell ezt is tanulni kezelni, és szerintem ez igazán nehéz iskola így kívülállóként látva ezt.


Majd lesznek olyan ismert emberek akik a rajongókat egy szóval terelik a többi ijedt rajongók előtt, és mondja majd, hogy mehetnek nyugodtan. :D


Ezt csak azért írtam, hogy hidd el most jól döntöttél.


Ennek a srácnak segítségre van szüksége, és te valószínűleg nem tudtál volna segíteni, mivel nem egy fele néztetek, te barátja szerettél volna lenni, ő a párod szeretett volna lenni, ergo van mikor csak ront a helyzeten ha nem tudunk nemet mondani, nemcsak a másiknak hanem saját magunknak meg pláne.


Szerintem szerencsés vagy!

2020. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

Ja és egy gátlásos férfire ez nem jellemző:


-mindig csak ezeket nyomatta hogy dögöljön meg az emberiség, értéktelen mindenki stb


egy barátja sincs, még netes sem mert bár életben nem tud beszélni, a neten lekezelő mindenkivel


- antiszociális még önmagában nem jelent semmit, az attól is lehet ha valaki hosszabb betegség után nem tud mit kezdeni a külvilággal és az emberekkel és ezért ilyen


utálja az embereket.


Egy gátlásos fiú jellemzői:


- szégyenlős


- kíváncsi, de nem mer pl. belépni egy helyiségbe inkább a folyosón várakozik de azért próbálkozna, de csak annyi sikeredik, hogy kukucskál.


Igazából nekem a gátlásos fiúról a Forest Gump jut eszembe, szóval egy gátlásos ember nem utálja az embereket, és a világot, csak fél több mindentől, de attól még nagyon szerethető is, pláne, ha elfogadják.


Az általad leírt srácnak vannak komoly problémái, szóval egyáltalán ne bánd, inkább érezd magad szerencsésnek.

2020. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

Az előttem szólók már mindent leírtak, mostmár csak egy dolgod van: töröl, tilt.


A visszautasításra 3-féleképpen szoktak reagálni a férfiak:

1. megérti, további sok szerencsét kívántok egymásnak, és boldogan éltek tovább egymás nélkül. Itt további teendő nincs.

2. agresszív tahó válik belőle, trágár szavakkal illet. Megoldás: töröl, tilt.

3. elkezdeni kérdezgetni, hogy de miééért nem akarsz vele találkozni? Elmondod még egyszer, ha nem érti meg, akkor a 2-es megoldás lép életbe.


33N

2020. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%

Ezzel még kiegészíteném: egy barátja sincs, még netes sem mert bár életben nem tud beszélni, a neten lekezelő mindenkivel.


Nem lekezelő egy gátlásos ember, meg se mer szólalni, és ismerkedni se mer, ezért nincs barátja, és ezt nem csak valóságban de online se meri, szóval egy gátlásos embertől távol áll a lekezelő stílus.

2020. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mostanában elszaporodtak az ilyen kérdések, ahol egy nárcisztikus hajlamokat mutató, antiszociális, szociális fóbiás, sérült fiatalember a kérdés főszereplője, akit a netről ismertek meg a kérdezők.


Tán csak nem ugyanarról az emberről szólnak a kérdések ? ? ?


Nyugtassatok meg, hogy nem csak nekem tűnt fel ez a tendencia.

2020. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó: én most először teszek fel ilyen kérdést, mert megfordult bennem ez a gondolat de hidd el több karaktert nem pazarolnék rá, hogy több kérdést is feltegyek. Nem érdekel annyira az egész valójában.

Kíváncsi voltam mások véleményére hogy ki is a szar a történetben de hát nekem is egyértelmű hogy nem én.

2020. ápr. 6. 18:04
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy egy ember teszi fel a kérdéseket, hanem hogy lehet, hogy több ember teszi fel ugyanarról az emberről.
2020. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
89%

39 éves férfiként én is elég autista életmódot élek,de erre azt mondom,hogy már sok.Azt kérdezed rossz ember vagy-e...

Ha hazudsz neki,akkor magadnak is hazudsz.Nem fogod jól érezni magad vele,tehát előbb-utóbb le fogod rázni magadról.

Mi fog változni? Semmi.Ugyanúgy alfakergető szemétláda leszel a szemében.

2020. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!