Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Kit választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kit választanátok? Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Egy 55 kg-os átlagos alkatú nő, vagy egy 70 kilós homokóra alakú, nőiesen telt hölgy?


A súlyukat rég tartják, az életkoruk, magasságuk azonos.

KORT ÍRJATOK LÉGYSZI.



2020. ápr. 6. 18:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez nekem így kevés, bocsi. Mindig utána fordultam a nőiesen telt nőknek de pl. az utolsó barátnőm hozzá képest "piszkafa" volt. Viszont t.között a mosolya levett a lábamról.

Emiatt sem tudom hova tenni az ilyen és "a velem egy szinten levő" kérdéseket.

2020. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
Az arc azért fontos de így látatlanban inkább az 55kg.
2020. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A teltebb.

40+

2020. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55 kg.
2020. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi, hogy nőként írok, de én voltam már 55 meg 70 kiló is a 167 centimhez. 55 kilósan olyan gebe voltam, hogy a fenekem helyén deszka volt kb, a bordáim kint voltak és mindenki 45 kilónak nézett. 70 kilósan észrevették az ismerősök, hogy híztam, de mindenki agyon dícsért, hogy milyen jól áll. És egyáltalán senki nem mondta,hogy telt lennék, én is kikérem magamnak! Arányosan híztam mindenhova. Aki nem ismert régebbről, az el sem hitte, hogy én 60 kg-nál több vagyok! Senki sem! Ezt azért írom, mert a súly nem annyira számít, inkább az,hogy az a plusz kiló izomból vagy zsírból van. Nézd meg a linket:


[link]


Itt a csaj mind2 képen 63 kg,mégis óriási különbség van a 2 kep között. Még annyit hozzátennék, hogy 70 kilósan sokkal de sokkal több férfi nézett meg az utcán,mint 55 kilósan. Meg ugye az sem mindegy, hogy ki hova hízik. Egyik barátnőm 65 kg, de szinte csak a hasára hízik, ezért úszógumija is van. Ellenben én fenék combra, még jót is tett nekem. Remélem annyira nem offoltam a kérdést :D

2020. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tudom elkeserít de az egyest
2020. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#15 Semmi gond, köszi, hogy írtál. Én tisztába vagyok vele, hogy a zsír, izom, csontsűrűség miként befolyásolja a súlyt.


A társkeresők statisztikájával akartam csak egyszerűen összevetni a válaszokat.

2020. ápr. 7. 07:49
 18/19 anonim ***** válasza:
50%
A teltebb! 40/F. Nem szeretem a gebéket!
2020. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%

A homokóra alkatú tetszik.

Az átlagos, vékony, téglalap testű nők nem jönnek be.


36

2020. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!