Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írnom kéne vagy várnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnom kéne vagy várnom?

Figyelt kérdés
Március közepén találkoztunk először. Aztán következő héten elhívtam volna de jött a vírus és emiatt meghiúsult. A randi után sokkal kevesebbet ír/küld snapet magától, gondolom vesztett az érdeklődéséből, de talán még nem teljesen. Megkérdeztem tőle, hogy ha vége ennek az egész karantén dolognak akar-e még találkozni, azt mondta "talán, még nem tudja mi lesz akkor". Teljesen még nem szeretném dobni, mert ha írok neki visszaír azonnal, és nem is egyszavas válaszokat (bár lehet csak figyelmet akar), és ha lenne lehetőség találkozni nem tudom akarna-e. Szóval kéne-e írnom neki addig (ha igen milyen gyakran?) vagy majd csak akkor megkérdezni?
2020. ápr. 6. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ápold a kapcsolatot pl. 2-3 üzenettel hetenként.
2020. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Max 1--szer írj még többet ne
2020. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!