Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejelöltem egy csajt facen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöltem egy csajt facen, nem ismerem, de külsőleg tetszik. Rá kellene írnom? Amúgy kínai a csaj.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy megláttam az egyik ismerősöm közt ezt a Kínai csajt. Külsőleg nagyon tetszik. Itt tanult Magyarországon egyetemen. Én is odajártam, szóval egy területre specializálódtunk.

Úgy voltam vele, bejelölöm, lesz ami lesz. Ma láttam, hogy vmi képet kitett...szóval láthatta, hogy bejelöltem, de nem igazolt vissza, de nem is törölt...Mit kellene most csinálnom ? Ráírni ? Az a baj, hogy szerintem magyarul nem tud, itt angolul voltak tuti az órái vagy nem tudom...Én nem beszélek angolul csak németül amit ebben a helyzetben nem tok használni.

Mit tanácsoltok ?


2017. aug. 27. 13:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
lakhelyéül Magyarország van megadva, azt elfelejtettem írni
2017. aug. 27. 13:30
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Semmit, nyilván nem érdekled. Hagyd békén. Én sem jelölök vissza random gyökereket, ha még rám is írnak, megy a tiltás.
2017. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kissé sok a buktató. De szerintem ha lehet akkor élőben elegyedj vele beszélgetésbe, mit csinál, a szokásos. Egyébként hogy tudott volna törölni, ha vissza se igazolt? :D Amúgy tekintve hogy nem ismered, alap, hogy nem jelölt vissza. Írj neki online! "Szia! Xy vagyok, xy ismerősei közt találtam rád. Bejelöltelek mert nagyon tetszel. Lenne kedved eljönni velem meginni egy kávét?"
2017. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

igen, elég sok dolognak kellene passzolni, hogy összejöjjön a dolog. Úgy értettem, hogy elvileg még mindig visszaigazolhatna ismerősnek...de mivel már belépett mert képet tett fel így kevés az esély rá.


Rá fogok írni, más választásom nincs, ha megszeretném ismerni.

2017. aug. 27. 13:46
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Nincs kozos nyelvetek, nem erdekled ot, nem is ismered. Ne irj ra. Valoszinuleg azert nem torol, mert pl. az en fiokomban is vannak ilyen eltevelyedett emberkek, akik nem ertik a facebook valodi rendelteteset, es irritalo oket egyfolytaban torolgetni. Egyet kitorlok es jon utana a kovetkezo ket hulye.
2017. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Irj ra. Mivan ha nem sikerul? Semmi. Mivan ha nem probalod meg. Egesz eletedben ezen fogsz ragodni.
2017. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
"A mai srácok nem mernek kezdeményezni"-de sokszor olvasom. Ácsi most fentebb meg azt hogy "mire föl merészel idegen rám írni?!" Mi van akkor??? Amúgy én Messengeren írok rájuk de nem írnak vissza.Ez annak tükrében bunkóság hogy tök normális levelet írok de fáj a hajuk visszaírni hogy "bocs de a képed alapján nem vagy jobb parti annál akivel mostanában hempergek" vagy valami hasonlót
2017. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér,szerintem írj rá.
2017. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%
7-es nem facebookon kell kezdemenyezni. A facebook nem erre valo, nem ismerkedos portal, nem tarskereso app tovabbra sem. Nem tudom, miert olyan nehez ezt felfogni.
2017. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
9es ahol valami nem tilos azt ott szabad. Az utca mire való? Közlekedésre. A könyvtár? Hát művelődésre. Diszkó/táncház szórakozásra táncra. Te logikád alapján csak swinger klubban meg bordélyban szabad nőzni. Sőt noha a hálószobát leszámítva a legtöbb szex/petting a fürdőszobában van, valójában ott csak tisztálkodni kéne...Felháborító ( amúgy nincs harag részemről)
2017. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!