Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek vonzó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek vonzó egy ilyen egzisztenciájú férfi?

Figyelt kérdés

8 éve vagyok alkalmazott egy cégnél (bélyegzőgyártással foglalkozunk), nincs jogosítványom, nettó 200.000 a jövedelmem és egy panellakásban élek (de az saját).

Viszont intelligensnek és viccesnek tartom magam, széles a látóköröm és kedves vagyok.


37/F


2020. ápr. 8. 08:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Ha tényleg intelligens vagy és vicces, és nem zavarna, hogy én 2x ennyit keresek, nem lenne kizáró ok.

32N

2020. ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Igen,bár kár hogy nincs jogsid,mert nekem sincs,így nehezebb kimozdulni.
2020. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Igaz, nem én vagyok a célközönsége a kérdésednek, de ha megengeded, leírnám a véleményem. Nem bántásból írom, de az se fog érdekelni, ha emiatt piros kezet kapok.


Az igazat megvallva nem itt kéne kikérni az emberek véleményét erről. Elsőre senkinek se tűnnél szimpatikusnak a leírtak alapján, mert keveset írtál magadról, és amik elhangzottak, azok elég erős kizáró okok a nőknél. Látni kellene téged, hogy milyen vagy. Az, hogy intelligens vagy, meg vicces (legalábbis te annak tartod magad) az egy szubjektív megállapítás a részedről. Ki tudja, lehet, hogy mégse vagy ilyen (nem zárom ki, ne érts félre), és ez csak a valóságban derülne ki.

2020. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3-as, miért kizáró okok egy nőnél?
2020. ápr. 8. 08:35
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem a pénz zavarna, hanem hogy annyiért húzod az igát egy valószínűleg semmilyen munkakörben, amennyi a kezdő bérem volt diákként (amiből kis igényességgel simán feljebb juthatnál egy olyan pozícióba, amit hivatásszerűen űzhetsz).
2020. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk ne haragudj, de szerintem elég ritka, hogy valaki nettó 400.000-et keressen ma Magyarországon (főleg a jelenlegi helyzetben). Nem tudom, mi lehet a munkád, de tisztán látszik, hogy azért legbelül mégiscsak zavar, hogy én a felét keresem meg (ami bőven átlag magyar bér).
2020. ápr. 8. 09:07
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Elég sokan keresnek 400at kérdező.
2020. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

Lány függő.


De pontosan tudod, hogy 10-ből 8 le sem köpne.


Ezért elég alacsonyra tedd a lécet, és ne válogass!

2020. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

6: tévedsz. Nem a pénz zavar, hanem az ambíciók. És nem lenne egyáltalán kizáró ok, de valószínűleg motiválnálak arra és hajlanék afelé, hogy próbálj jobb lenni, próbálj például jogsit szerezni, tanulj mellé, ilyesmi.

Ne haragudj, de nekem úgy tűnt a leírásból, hogy valamivel csak megelégedtél a tápláléklánc alján, holott sokkal többhöz lenne eszed. Egyáltalán nem nézlek le, inkább az zavar, hogy nem volt benned 20 év munkában töltött idő alatt annyi törekvés, hogy feljebb juss és lehetséges, hogy konfliktust szülne, ha én szeretném, hogy feljebb juss és többet hozz ki magadból, mert nekem ez méltatlan.

2020. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

6: én vállalkozó vagyok, nem alkalmazottként keresek ennyit, egyszemélyes kis vállalkozásom van. És a férjem kb a felét keresi, szóval engem tényleg nem zavar, de sok pasit zavarna, ezért említettem.

1-es

2020. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!