Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne most tennem tanácstal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most tennem tanácstalannak érzem magam?

Figyelt kérdés

Régebben egy társkeresőn megismerkedtem egy lánnyal nagyon egy hullámhosszon voltunk viszont akkor nem sikerült találkoznunk ami engem nagyon bántott. Azóta megismerkedtem egy másik lánnyal aki messzebb lakik tőlem vele már kétszer találkoztam még nem történt semmi de minden nap beszélünk viszont olyan nagy érzelmek még nem alakultak ki.Most újra felbukkant ez a másik lány és megint előjöttek a régi dolgok bevallotta hogy már ő is megbánta hogy akkor nem lett több közöttünk. Most dilemmában vagyok hogy mit csináljak mert egy kis érzelem már alakult ki felé régebben de vele még nem találkoztam és lehet ez előben már nem működne. Vagy ott a másik lány aki igaz kicsit távol él tőlem vele már találkoztunk is és jól el voltunk viszont egy kicsit zavar ez a távolság közöttünk nem tudom hogy tudnánk megoldani így a kapcsolatot.

Valaki járt már hasonló cipőben vagy tudna valami tanácsot adni? Mert most tanácstalannak érzem magam. Egyik lányt se akarom hülyíteni viszont most bizonytalan is vagyok hogy melyik út lenne a jó nekem.

21/F



2020. ápr. 11. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Válaszd azt amelyikkel már találkoztál, az a biztosabb. A nagy visszatérő valószínűleg csak rohadtul unja magát a kijárási korlátozás alatt, ezért véletlen pont eszébe jutottál, de nehogy azt hidd, hogy több energiát fektetne bele, mint legutóbb.
2020. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozz a másik lánnyal is, de úgy hogy egyenlőre ott se történjen semmi. Magadtól is rá fogsz jönni, hogy ki az aki érzelmileg közelebb áll hozzád.
2020. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a nagy visszatérések érdekesen úgy szoktak összejönni, hogy nem sikerült a számára jobbat elérni, így visszanéz a biztosnak tűnő B-, C- vagy akár ZS-tervhez.


Én biztos hogy nem foglalkoznék vele, megvolt a lehetősége korábban.

2020. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akartam én is írni. A visszatérő csajnak valószínűleg nem jött össze a másikkal, ezért kotorászik most a talonban (ahova téged is betett anno.)
2020. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

Az igazsághoz hozzátartozik hogy akkor én léptem túl későn és ő addig már randizott egy sráccal de engem közben meg nem akart hülyiteni.

2020. ápr. 11. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Én maradnék azzal akivel már találkoztam a másik lánynál is ott volt a lehetőség miért nem élt vele.
2020. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!