Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem? Többi lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raafika kérdése:

Mit kéne tennem? Többi lent (kicsit hosszú lesz sry. )

Figyelt kérdés
Na szóval.Megismertem a munkahelyemen egy lányt és nagyon bejön.Szerintem az érzés kölcsönös.Egyrészt,nagyon sokat beszélgetünk,amikor van időm mindig ott vagyok vele.Már megmondtam neki hogy bejön és elhívtam meginni egy kávét.(Persze marha fejemmel facebook-on.)Igent mondott,bár még mindig nem mentünk el sehova.A munkahelyen egyik nap random elkérte a számomat.És akkor megbeszéltünk egy pénteki napot.Mind szép és jó,ha nem lenne még egy pali a munkahelyen,akit már kioffolt a csaj,de mégis folyton a seggében van.Szó szerint követi mindnehova.A csaj nekem megmondta hogy csak "barátok",de a csávó többet akar.(A csávó is elhívta kávézni,a csaj nemet mondott).De így is sokat dumálgatnak és rohadtul idegesít.Mit tehetnék,hogy kaparjam le róla a csávót?

2020. jan. 1. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el randizni. Gyere vele össze, aztán majd le fog kopni.
2020. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy elolvastad. Remélem pénteken osszejon mert már nem bírom hogy folyton ott lóg az a gyerek.
2020. jan. 1. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg tartanod nem kell, hiszen írtad hogy a lány már lepattintotta.
2020. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lepattintotta,sőt,sokszor adódik hogy ugyan ott vagyunk mind a hárman,akkor is követi.A csaj beszél vele mert azt mondta nem akarja megsérteni.
2020. jan. 1. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyen egy kedves hangulatú randitok, amin összejöttök.
2020. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te tényleg egy Rafika vagy :D


Jól írták fentébb menjél el randizni vele, és gyere össze vele, 100% le fog kopni és ezzel te nyersz..

Milyen munkahely ez mégis, hoyg több időtök van egymásra, mint magára a munkára? :D Házi nyúlra jobb nem lőni, mert ha nem jön össze a dolog, kerülgethetitek ott egymást, és te leszel a csákesz helyében... Kollegina sulitars húg stb tabu :D Sztem ismerkedj máshol mással :D Ráadásul a csaja fizudat is tudja, ha régebbóta melózik ott, sztem az is gáz, mert tud szolni rosszata főnöknek, ha kerezstbe akar tenni neked, a saját érdekedben mondom (és tapasztalatból) hogy inkább ne kezdj ki kolleginával!!! Keres nem kolleginát ;) Buék!

2020. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ő még új,sokkal régebb óta vagyok ott mint ő.Nem rossz indulatú,fizumat nem tudja.Ez a munkahely olyan,hogy például ilyen decemberi időszakban semmi munka sincs kb csak bent kell lenni.Igy van időm járkálni hozzá.B.U.É.K :D
2020. jan. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!