Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Internetes ismerkedés. Öt hónap chat, videó, telefonozás. Most jött volna haza külföldről, de a vírus miatt minden borult. Ő kint él, én itthon. Én vagyok a nő. Eddig tartottam ahhoz magam, hogy én nőként kimenjek, de lehet megtenném.

Te kimennél így elsőre, nőként? És akkor kapásból nem egy két randi lenne, ha nem több hétre odemennék hozzá. Ő szeretné. Azért merült fel ez, mert az ő országában valszeg hamarabb lesz feloldva a karantén.


2020. ápr. 15. 18:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Javítom: tehát én nőként eddig úgy fondoltam, hogy nem illik kimenni nekem elsőre. De lehet már megtenném.
2020. ápr. 15. 18:32
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

És ha kimész és mégsem vagy neki élőben olyan szimpi?


Akkor mit fogsz csinálni mikor közli veled, hogy na kisanyám odamész ahova akarsz.


Nagyon naiv vagy nehogy ez legyen a veszted...

2020. ápr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem mennek. Ha tényleg engem akar, akkor tud várni, és eljon hozzám. Másrészt pedig tobb hétre őt sem 'engednem' hogy jojjon első találkozóra, mert akar kínos is lehet a szituacio, és akkor ott vagy, hogy meg kell oldani, vagy előbb hazamennie stb. Kellemetlen, felesleges rizikó.

Jojjon majd amikor tud, és gondoskodjon a sajat szallasarol, kozlekedeserol minden esetben.

2020. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha te meg tudod oldani, hogy kimenj hozzá, akkor ő is meg tudja oldani, hogy ő jöjjön hozzád.
2020. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem sose érdekelt különösebben, hogy mit illik egy nőnek és mit nem, de csak úgy mennék, ha alapból érdekelne az adott hely és megtehetném, hogy legyen egy B tervem (pl. hotelbérlésre), illetve ha nem okozna problémát a jelenlegi helyzet, haza tudnék jönni, nem kötne munka stb. Más esetben várnék.
2020. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltuk, hogy én mennék, mert abban az országban talán nem kell két hét karanténba menni. Itt nálunk biztosan. És két hét karantén plusz egy hét itthon, ennyi szabadsága nincs. Én home officeban vagyok.
2020. ápr. 15. 19:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahol én lakom, ott élnek rokonai. Alapból jött volna családot látogatni is. Csak ez a vírus miatt elmaradt. Hát, akkor lehet az eredeti terv lesz a jó, nyáron hazajön és itthon talizunk.
2020. ápr. 15. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik országról van szó, de ha fel is oldják a kijárási tilalmat a határ zárat nem fogják. Nem hagyják, hogy ide-oda hurcibáld a vírust (tök mindegy, hogy nem vagy az) , kinti lakcím nélkül esélytelen, hogy beengednek. Szerintem napoljátok el.
2020. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!